Forum do artykułu: Umowa spółki cywilnej - komentarz

13.12.2015
wypowiedź: 1
*.static.ip.netia.com.pl

Sporo przydatnych informacji na temat spółki cywilnej można znaleźć pod adresem http://spolkacywilna.info . Zwłaszcza jeżeli interesuje kogoś treść najprostszej umowy spółki cywilnej oraz zakres możliwych zmian w porównaniu do wzorca co do zasad funkcjonowania spółki cywilnej wynikającego z kodeksu cywilnego.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.