Forum do artykułu: Warsztat samochodowy: Pieniądze na warsztacie

12.12.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warsztat samochodowy to bardzo dobry pomysł na zarobek w obecnych czasach. Te miejsca są po prostu oblegane i trzeba długo czekać na naprawy, jeszcze lepiej zarabiają warsztaty blacharskie. tam to już w ogóle terminy na kilka miesięcy do przodu:D

skup aut Krotoszyn

12.12.2017
wypowiedzi: 2
*.233.229.104

Jeśli chodzi o warsztaty to dobre półki to podstawa a przy tym wielofunkcyjne

polecam reagały firmy https://metalsistem-cbtc.pl/regaly-polkowe-super-1-2-3/   

Sam prowadzę warsztat i te regały sa niezawodne  wykorzystuje je na narzedzia i opony

są solidne i w dobrej cenie.

16.12.2017
wypowiedzi: 10
*.echostar.pl

jak się już ma swój własny warsztat to warto pomyśleć o solidnym wyposażeniu, na przykład o solidnych regałach na opony. Ważna jest jakość i wytrzymałość

19.12.2017
wypowiedzi: 15
*.play-internet.pl

Moim zdaniem jeżeli tylko mamy taką możliwość, zawsze warto starać się o dofinamsowanie naszej działalności. Przy czym jednak na pewno otrzymane środki, warto zainwestować w dobrej klasy sprzęt, taki jak sprężarki z oferty Almig http://www.almig.pl/ . Producent ten dostarcza na nasz rynek sprzęt najwyższej jakości, który to cechuje wydajna praca, a jednocześnie moemy tutaj skorzystać także z usług serwisowych. 

05.01.2018
wypowiedzi: 47
*.244.185.28

Na warsztacie przydatna dobra sprężarka. Ja swoja kupowałem u www.grados.pl . Ogólnie maja dobry sprzęt, warto więc się rozejrzeć nas tronie, być może komuś podpasuje coś jeszcze innego. :)

09.01.2018
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Całkiem niezłym biznesem może być też serwis opon poznań. Zwłaszcza w sezonie, kiedy wszyscy zmieniają opony, może się pojawić niezły dochód.

16.01.2018
wypowiedzi: 8
*.106.159.97

Taki warsztaty trzeba przede wszystki profesjonalnie wyposażyć, bo bez tego w obecnych czasach nie ma natet co myśleć o rozpoczynaniu prowadzenia warsztatu. Zobaczcie co między innymi będzie potrzebne: http://www.jaltestpolska.com/pl/diagnostyka/przyczep-naczep

16.01.2018
wypowiedzi: 5
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mi się wydaje, że warto też poszperać informacji na ten temat w Internecie. Tam jest naprawdę bardzo dużo tego typu informacji :)

16.01.2018
wypowiedzi: 21
*.internet.cyfrowypolsat.pl

Polecam rewelacyjny warsztat samochodowy FastServ :) Świetni specjaliści, dobre terminy i ceny. Super.

24.01.2018
wypowiedzi: 69
*.dynamic.chello.pl

Dobry warsztat to nadarzyński  http://www.green-car.com.pl/ Pracują tam solidnie, zawsze wszystko jest dobrze zrobione a auto na czas oddane.  Cennik też w porządku, nie zawyżają, nie naciągają, wszystko jest solidnie jak byc powinno. 

02.02.2018
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warsztat samochodowy to dobra opcja tylko trzeba posiadać również sporą wiedzę bo dzisiaj mechanik ma sporo pracy. Auta są coraz nowsze. Wyposażenie warsztatu też musi być bardzo solidne jak np. hydraulika siłowa, narzędzia i sam wygląd warsztatu. Klienci zwracają na to uwagę ;) 

02.02.2018
wypowiedzi: 52
*.centertel.pl

Branża samochodowa to świetna branża. Pisanie referatów teraz absorbuje studentów, a mechanicy zarabiają realne pieniądze.

06.02.2018
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pieniądze na warsztat powinnno się udać zdobyć bez problemu. Znam kilka takich przypadków, w których się udało.

http://resorybydgoszcz.pl/

09.02.2018
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja mogę polecić ten serwis samochodowy poznań. Bardzo sobie chwalę, bo korzystam z ich usług.

09.02.2018
wypowiedzi: 12
*.lukman.pl

Dzięki za te informacje. Dobry warszat samochodowy jest jak złoto obecnie.

Pisanie prac magisterskich - profesjonalny blog

13.02.2018
wypowiedzi: 8
*.73.190.6

Wulkanizacja wciąż jest chyba stosunkowo opłacalna. Jednak jestem przekonana, że mozna liczyć na znacznie większy zysk, jeśli zaoferuje się szerszy zakres usłóg. Oprócz wulkanizacji można pomyśleć o warsztacie i punkcie diagnostyki samochodowej

13.02.2018
wypowiedzi: 7
*.80.166.reserved.voxility.com

Warszatat samochoodwy to świetny interes moim zdaniem.

Prace licencjackie z socjologii

16.02.2018
wypowiedzi: 19
*.181.117.18

Temat motoryzacyjno-samochodowy, to się pod niego podepnę. Mianowicie chciałem się dowiedzieć, jakie jest Wasze zdanie na temat samochodów służbowych. Ja obecnie po kilkunastu latach pracy w branży książkowej (zarówno w księgarniach, jak i wydawnictwach), postanowiłem założyć własną działalność. Mam doświadczenie, dysponuję niezbędnym know-how i postanowiłem wreszcie spożytkować swoje umiejętności we własnym biznesie. Założyłem spółkę ze wspólnikiem, który dysponuje niezbędnym zapleczem finansowym. Aktualnie jesteśmy na etapie szukania siedziby we Wrocławiu, a to nie jest wbrew pozorom takie proste. Mamy tworzyć wydawnictwo z książkami regionalnymi,a to wymaga i biura i magazynu. Zastanawiamy się jeszcze nad samochodem firmowym. Janek wychodzi z założenia, że dobrym pomysłem jest wzięcie auta w leasing, natomiast ja raczej optowałbym za wynajęciem auta.Tym bardziej, że znalazłem fajną propozycję w necie od firmy z Marek pod Warszawą - http://www.best-rent.pl/wynajem-dlugoterminowy-warszawa-samochodu A Wy, jak uważacie, wynajmowanie samochodów na dłuższy okres, ma sens? Z chęcią się dowiem

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.