Forum o artykule: Warsztat samochodowy: Pieniądze na warsztacie 31

Łukasz Kruszyna 15.12.2015 *.85.219.150.141

37
Na obecną chwilę to bym najbardziej polecał panów z Chodeckiej, warsztat nazywa się Auto Młynarski -www.auto-mlynarski.pl. Szkoda, że nie robią przeglądów, ale tylko naprawy powypadkowe, bo bym się do nich na pewno też i z takimi tematami wybierał.

wikii 16.12.2015 *.public-gprs517625.centertel.pl

20

Wiadomo, że sprawdzony warsztat to skarb :) Szczególnie jeśli przydarzy się nam stłuczka czy kolizja, bo dobrych blacharzy i lakierników ze świecą szukać.

korner 04.02.2016 *.testimo.gl.digi.pl

80

Ja mimo wszytsko mam najwieksze zaufanie do serwisow ASO. Często daję auto do gliwickiej Toyoty bo tam robią to dobrze i solidnie. Wiem, że ceny są tam dość drogie, ale z drugiej strony przynajmniej robią to jak trzeba.

Maffek 06.10.2017 *.212.244.185.28

74

całkiem ok propozycje :d

Pomysł na serwis 27.11.2017 *.krk-ext.softwaremind.pl

1

Zamierzamy otworzyć serwis Tesli i Porsche w Krakowie. Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej do podjęcia współpracy przy rozpoczęciu działalności oraz prowadzenia serwisu.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

kapusciana 16.01.2018 *.188.146.225.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

5

Mi się wydaje, że warto też poszperać informacji na ten temat w Internecie. Tam jest naprawdę bardzo dużo tego typu informacji :)

Maffek 28.03.2018 *.178235041107.dynamic-ww-06.vectranet.pl

74
My cały warsztat wyposażyliśmy narzędziami i sprzętem z www.techsul.pl. Jeśli sami posiadacie ten biznes, to wiecie, że to bardzo istotne co kupujemy w tym wypadku. Musi być dobrej jakości, tam takie narzędzia znaleźliśmy, polecam.

fanmotoryzacji 16.04.2018 *.217.73.190.6

14
Ja od lat jestem wierny jednemu warsztatowi samochodowemu. To tak, jak z lekarzem. Chodząc od kilku lat do jednego zna on nas na wylot i łatwiej mu zdiagnozować przyczyny chorób. Mój mechanik zna moje auto już od 6 lat i znacznie sprawniej idzie mu praca z nim. Chociaż niewątpliwe ułatwienie dają mu także urządzenia diagnostyczne od Jaltest.

Zuzanna Bryła 16.05.2018 *.public-gprs351087.centertel.pl

1
Gdyby trzeba było podjechać na przegląd klimatyzacji w samochodzie, to w Warszawie kierujcie się do www.perfectclima.pl - kolejek niema za bardzo, szybo się uwijają, a ceny nie porażają :)

MatyjasikPlock 10.07.2018 *.m177.class145.petrotel.pl

5
Warsztat to zawsze loteria, kwestia fachowców jakich się zatrudni. Szczerze to bym nie ryzykował, zwłaszcza że konkurencja ogromna, a zyski po odliczeniu pensji i części wcale nie takie duże.

bertka 28.08.2018 *.public-gprs375915.centertel.pl

16
A znacie jakaś firmę, gdzie można kupić sprawdzone części samochodowe ale przez Internet?

monik 19.12.2018 *.host-193-106-85-144.telpol.net.pl

3
Ja korzystam od lat - od kiedy tylko zakupiłam swój pierwszy samochód - z jednego warsztatu. Naprawy są solidne a przy tym nie rujnują portfela, więc wizyta u mechanika nie wiąże się dla mnie ze złem koniecznym i ze względu na wiekowość auta jest ono często serwisowane u niego. Na pewno nie mają łatwego życia - co rusz pojawiają się nowe technologie w samochodach, które są tak rozbudowane, że czasem ciężko znaleźć przyczynę awarii. Do tego dochodzi drogi sprzęt i oprogramowanie. Nie dziwmy się więc, że czasem te naprawy są znaczne: warsztat trzeba utrzymać, pracowników opłacić, sprzęt zakupić... Ja się cieszę, że dużo bieżących, prostych napraw mój narzeczony jest w stanie zrobić sam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.