Forum do artykułu: 2 tysiące pierogów dziennie

16.12.2015
wypowiedzi: 4
*.119.148.45

Oczywiście pierogi robione ręcznie są niepowtarzalne ale jeśli chcemy postawić na maszyny warto skorzystać z oferty firmy Instytut Maszyn Spożywczych.Mają w swojej ofercie również inne urządzenia takie jak makaroniarki, naleśnikarki.

23.01.2016
wypowiedzi: 6
*.free.aero2.net.pl

Przy takiej ilości pierogów, to chyba nie da się obejść bez maszyn. 2000 pierogów to chyba dość sporo. Z drugiej strony, idąc na pierogi wolałbym zjeść mniej, ale takie ręcznie robione, one mają w sobie to "coś" :)  Tak z ciekawości, może orientuje się ktoś, ile pierogów w stanie jest wykonać taka zarobiona w boju kucharka na godzinę? ;)?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.