Forum do artykułu: Na założenie firmy każdy moment jest dobry

29.12.2015
wypowiedzi: 51
*.212-91-26-0.dynamic.chello.pl

Ile zarabiacie w waszych firmach?

30.12.2015
wypowiedzi: 96
*.static.edis.at

W Polsce teamt zarobków to wciąż tabu. Ja wykręcam przy dobrych wiatrach około 5 tys zł. Moja żona około 4 tys zł. Generalnei nie narzekamy, ale mogłoby być więcej, szczególnie, że są branże, że osoby netto zarabiają ponad 10k zł. Tutaj ciekawa dyskuja na ten temat http://franchising.pl/forum/3394/tecnocasa-praca-opinie/

26.01.2017
wypowiedzi: 15
*.106.159.97

Firmy, które tyle zarabiają mają po prostu dobrą reklamę, żeby coś kupić, albo skorzystać z usługi trzeba o tej firmie przede wszystkim wiedzieć...Tutaj pole do popisu mają gadżety promocyjne, jak nie zaiwestujesz w reklamę to nie zarobisz

27.01.2017
wypowiedzi: 5
*.10.146.220

Ja prowadzę lokal gastronomiczny i wiedzie mi się naprawdę bardzo dobrze, choć muszę przyznać, że konkurencja jest całkiem spora. Obym dalej tak świetnie sobie radziła.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.