Forum o artykule: Zakazy zgodne z prawem 1483

PiotrOptymista 31.12.2015 *.109.95.202.125

1
Jak to jest dokładnie ? Artykuł jest z dnia 11.03.2008, w którym powołano się na Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 13 sierpnia 2002 . Status aktu na stronie Sejmu widnieje jako:"wygaśnięcie aktu", Data wygaśnięcia:2007-12-31. Nie znam się, ale czy w takim razie mogę powoływać się w sądzie na podstawie tego rozporządzenia ? Czy zostało ono zastąpione innym ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.