Forum do artykułu: Domki zamiast hotelu

06.01.2016
wypowiedzi: 90
*.artnet.pl

Taką drogą poszło właśnie Jezioro Białe w Okunince. Tam głównie można wynająć domki. Można wejść na http://www.okuninka.org.pl/ i poczytać osobie o tym.

07.01.2016
wypowiedzi: 10
*.221.125.198

Domki zawsze wychodzą taniej niż pokój w hotelu jeśli ma się większą rodzinę albo jeśli chce się w takim domku zatrzymać ze znajomymi.

05.08.2016
wypowiedzi: 56
*.dynamic.gprs.plus.pl

A co myślicie o zainwestowaniu  w takie domki holenderskie: http://sprzedajemy.pl/temat/domki+holenderskie+całoroczne? Można je potem wynajmować. Moim zdaniem jest to świetny pomysł, ponieważ wielu turystów nie lubi nocować w hotelach, wolą takie warunki.

01.09.2016
wypowiedzi: 6
*.dynamic-ra-08.vectranet.pl

Domki holenderskie są dobre w miejscach, gdzie ludzie rzeczywiście przyjeżdżają na aktywny wypoczynek, np nad jeziora czy do parków krajobrazowych.

02.09.2016
wypowiedzi: 4
*.230.77.229

Jeśli chodzi o wypoczynek to wydaje mi się że lepszą opcją jest wynajem takiego apartamentu, jest to o wiele wygodniejsze niż hotel. Niedawno bylismy z rodzina w Krynicy Zdrój żeby unikąć problemu z noclegiem postanowiłem zarezerwować wcześniej. Znalazłem dobrą ofertę na http://www.apartamentkrynica.com.pl i jestem bardzo zadowolony. Znajdują się w dobrej lokalizacji i fajnie wyposażone. 

05.09.2016
wypowiedzi: 24
*.dynamic.gprs.plus.pl

Tak patrząc od strony kilenta, to ja bym wolała wynająć domek niż spać w hotelu. Zazwyczaj jeździmy na wakacje całą rodziną i takie loku jest o wiele bardziej wygodne.

08.09.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Pewnie, że warto inwestować w nieruchomości. Chciałbym mieć taki domek letniskowy.

05.04.2017
wypowiedzi: 2
*.radom.vectranet.pl

To już zależne od własnych upodobań. W hotelu po Tobie posprzątają za każdym razem, zazwyczaj kuchnie też mają, natomiast opcja domki letniskowe daje Ci dużą swobodę, nikt obcy się nie kręci. Coś za coś :)

Ja w tym roku wybieram się nad zalew Sielpia, wybraliśmy ze znajomymi tą drugą opcję ze względu ilości osób ponieważ jest to bardziej opłacalne dla większej grupy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.