Forum do artykułu: Domki zamiast hotelu

06.01.2016
wypowiedzi: 119
*.artnet.pl

Taką drogą poszło właśnie Jezioro Białe w Okunince. Tam głównie można wynająć domki. Można wejść na http://www.okuninka.org.pl/ i poczytać osobie o tym.

07.01.2016
wypowiedzi: 10
*.221.125.198

Domki zawsze wychodzą taniej niż pokój w hotelu jeśli ma się większą rodzinę albo jeśli chce się w takim domku zatrzymać ze znajomymi.

05.08.2016
wypowiedzi: 107
*.dynamic.gprs.plus.pl

A co myślicie o zainwestowaniu  w takie domki holenderskie: http://sprzedajemy.pl/temat/domki+holenderskie+całoroczne? Można je potem wynajmować. Moim zdaniem jest to świetny pomysł, ponieważ wielu turystów nie lubi nocować w hotelach, wolą takie warunki.

01.09.2016
wypowiedzi: 6
*.dynamic-ra-08.vectranet.pl

Domki holenderskie są dobre w miejscach, gdzie ludzie rzeczywiście przyjeżdżają na aktywny wypoczynek, np nad jeziora czy do parków krajobrazowych.

02.09.2016
wypowiedzi: 4
*.230.77.229

Jeśli chodzi o wypoczynek to wydaje mi się że lepszą opcją jest wynajem takiego apartamentu, jest to o wiele wygodniejsze niż hotel. Niedawno bylismy z rodzina w Krynicy Zdrój żeby unikąć problemu z noclegiem postanowiłem zarezerwować wcześniej. Znalazłem dobrą ofertę na http://www.apartamentkrynica.com.pl i jestem bardzo zadowolony. Znajdują się w dobrej lokalizacji i fajnie wyposażone. 

05.09.2016
wypowiedzi: 31
*.dynamic.gprs.plus.pl

Tak patrząc od strony kilenta, to ja bym wolała wynająć domek niż spać w hotelu. Zazwyczaj jeździmy na wakacje całą rodziną i takie loku jest o wiele bardziej wygodne.

08.09.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Pewnie, że warto inwestować w nieruchomości. Chciałbym mieć taki domek letniskowy.

05.04.2017
wypowiedzi: 2
*.radom.vectranet.pl

To już zależne od własnych upodobań. W hotelu po Tobie posprzątają za każdym razem, zazwyczaj kuchnie też mają, natomiast opcja domki letniskowe daje Ci dużą swobodę, nikt obcy się nie kręci. Coś za coś :)

Ja w tym roku wybieram się nad zalew Sielpia, wybraliśmy ze znajomymi tą drugą opcję ze względu ilości osób ponieważ jest to bardziej opłacalne dla większej grupy.

10.05.2017
wypowiedzi: 2
*.centertel.pl

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi jest jednak wybór domków letniskowych. Dużo więcej miejsca i przestrzeni, otaczająca nas zieleń, możliwość zrobienia grilla i wiele innych atrybutów przemawiających za domkami letniskowymi. Ja też miałam okazję wypoczywać w zeszłe wakacje w domkach letniskowych a dokładniej nad jeziorem tutaj: www.sielpiadomki.pl i bardzo miło wspominam ten urlop. Hotele moim zdaniem nadają się na bardzo krótkie pobyty.

27.11.2017
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukasz rzetelnego i sprawdzonego dostawcy kawy i herbaty? Wejdź na http://hurtowniabastek.pl/

29.11.2017
wypowiedzi: 6
*.play-internet.pl

Według mnie domki to pełen relaks. Na wczasach wybieram tylko domki :) 

 

07.12.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja wybieram zazwyczja kwatery prywatne ustroń i bardzo sobie chwalę. Świetne miejsce, gdzie można dobrze wypocząć. Jeśli poszukujecie spkojnego miejsca to polecam.

11.12.2017
wypowiedzi: 21
*.centertel.pl

Za kilka dni jadę do Borów Tucholskich , będę tam kilka dni. Możecie mi polecić  ciekawe miejsca miejsca do zwiedzania bym mogła spożytkować wolny czas ? Znalazłam ciekawy poradnik z atrakcjami turystycznymi http://www.hotelsystem.pl/bory-tucholskie-atrakcje-turystyczne/  czy oprócz tych atrakcji jest coś więcej do zwiedzania.

 

13.12.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bez sensu skoro noclegi nad morzem zazwyczaj mają te same ceny za dobę. Różnice są nie wielkie więc dlaczego nie wybrać hotelu :D

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.