Forum do artykułu: Domki zamiast hotelu

06.01.2016
wypowiedzi: 88
*.artnet.pl

Taką drogą poszło właśnie Jezioro Białe w Okunince. Tam głównie można wynająć domki. Można wejść na http://www.okuninka.org.pl/ i poczytać osobie o tym.

07.01.2016
wypowiedzi: 10
*.221.125.198

Domki zawsze wychodzą taniej niż pokój w hotelu jeśli ma się większą rodzinę albo jeśli chce się w takim domku zatrzymać ze znajomymi.

05.08.2016
wypowiedzi: 56
*.dynamic.gprs.plus.pl

A co myślicie o zainwestowaniu  w takie domki holenderskie: http://sprzedajemy.pl/temat/domki+holenderskie+całoroczne? Można je potem wynajmować. Moim zdaniem jest to świetny pomysł, ponieważ wielu turystów nie lubi nocować w hotelach, wolą takie warunki.

01.09.2016
wypowiedzi: 6
*.dynamic-ra-08.vectranet.pl

Domki holenderskie są dobre w miejscach, gdzie ludzie rzeczywiście przyjeżdżają na aktywny wypoczynek, np nad jeziora czy do parków krajobrazowych.

02.09.2016
wypowiedzi: 4
*.230.77.229

Jeśli chodzi o wypoczynek to wydaje mi się że lepszą opcją jest wynajem takiego apartamentu, jest to o wiele wygodniejsze niż hotel. Niedawno bylismy z rodzina w Krynicy Zdrój żeby unikąć problemu z noclegiem postanowiłem zarezerwować wcześniej. Znalazłem dobrą ofertę na http://www.apartamentkrynica.com.pl i jestem bardzo zadowolony. Znajdują się w dobrej lokalizacji i fajnie wyposażone. 

05.09.2016
wypowiedzi: 24
*.dynamic.gprs.plus.pl

Tak patrząc od strony kilenta, to ja bym wolała wynająć domek niż spać w hotelu. Zazwyczaj jeździmy na wakacje całą rodziną i takie loku jest o wiele bardziej wygodne.

08.09.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Pewnie, że warto inwestować w nieruchomości. Chciałbym mieć taki domek letniskowy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.