Forum: czas na niezależność ale.. 1475

tantiem 25.11.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

ile jest takich jak ja?tysiące? nienawidzisz wykorzystywania w swej pracy, niesprawiedliwości szefa itp.Chcesz się uniezależnić, otworzyć własny interes-ciułasz przez wiele lat i...nie masz pomysłu. Nie wiesz co, bo wszystko już jest? Ludzie-pomocy!W obecnych czasach to nie pieniądze sa problemem ale brak sensownego pomysłu...może jakieś pomysły?

pomysłodawca 25.11.2003 *.dragon.blt.pl

Nawet nie potrafisz się sprzedać:))) Czy ktoś jest jasnowidzem aby Tobie odpowiedzieć:->, gdzie Twój adres e-mailowy ?

TANTIEM 25.11.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

podać adres mailowy?żeby wszyscy odwiedzający strony go znali?co prawda nie mam pomysłu na własny biznes ale troszkę rozsądku jeszcze mam..masz jakiś pomysł, pomysłodawco to wal śmiało na forum..napewno wiele osób będzie Ci wdzięczna

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.