Forum do artykułu: Uczą i zarabiają

06.01.2016
wypowiedzi: 2
*.174.12.113

Bardzo mi się podoba

05.10.2016
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,
To jest krótkie ogłoszenie o charakterze społecznym.  Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja.  W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Najlepszego,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o niedochodowy projekt dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

24.10.2016
wypowiedzi: 23
*.dynamic.gprs.plus.pl

Bardzo kreatywne :) Super :)

25.10.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Bardzo ciekawa inicjatywa. Gorąco kibicuję i pozdrawiam.

--------------------------------------

http://www.nowy-biznes.com

02.12.2016
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo ciekawa forma nauki, myślę że wiele dzieci dzięki temu kursowi jest w stanie nauczyć się języka.

29.12.2016
wypowiedzi: 33
*.179.138.178

Doskonale wiadomo, że trzeba się uczyć całe życie. Z pewnością jeżeli chcemy być na czasie i wiedzieć co dzieje się dookoła a szczególnie jeżeli mamy wlasną firmrę wiedza i ciągłe dokształcanie się są kluczem do sukcesu. Jeżeli Twoja firma działa w internecie i szukasz dodatkowych materiałów żeby mieć większą wiedzę to polecam poradniki internetowe. Dla mnie bardzo przydatna okazała się ta strona http://performance360.pl/doubleclick-search-jak-zautomatyzowac-google/ Tekst jest bardzo zrozumiały i polecam go każdemu kto szuka dodatkowej wiedzy.

07.02.2017
wypowiedzi: 50
*.172.86.22

Jak można w dzisiejszych czasach się trochę rozerwać ? Szukacie wskazówek w tym zakresie ? Jeśli tak to mogę wam polecić bardzo ciekawe zajęcia, jakimi są NAUKA PŁYWANIA WARSZAWA niesamowite zajęcia na basenie, można się nieźle bawić i dobrze wytrenować przy tym ciało !

19.02.2017
wypowiedzi: 18
*.jmdi.pl

Ja jestem właśnie świeżo upieczonym absolwentem tej szkoły http://www.szkolatrenerow-ster.pl/. Jestem trenerem personalnym, dlatego ukończenie tegio kursu pomogło mi doszkolić sie w kwestii współpracy z klientami. Kompetentne koło pedagogów z szerokim zakresem wiedzy. Polecam

07.03.2017
wypowiedź: 1
*.compute.amazonaws.com

Bardzo ciekawa inicjatywa. Podobne działania dostrzec można na https://zdobywcywiedzy.pl/ Przedsiębiorca zarabia poprzez stworzenie platfoirmy skierowanej do szkół i dzieci. Wyjątkowe w tym jest to, że nauka odbywa się poprzez... zabawę :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.