Forum do artykułu: Uczą i zarabiają

06.01.2016
wypowiedzi: 2
*.174.12.113

Bardzo mi się podoba

05.10.2016
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,
To jest krótkie ogłoszenie o charakterze społecznym.  Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to może temat odrobinę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja.  W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Najlepszego,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o niedochodowy projekt dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

24.10.2016
wypowiedzi: 23
*.dynamic.gprs.plus.pl

Bardzo kreatywne :) Super :)

25.10.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Bardzo ciekawa inicjatywa. Gorąco kibicuję i pozdrawiam.

--------------------------------------

http://www.nowy-biznes.com

02.12.2016
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo ciekawa forma nauki, myślę że wiele dzieci dzięki temu kursowi jest w stanie nauczyć się języka.

29.12.2016
wypowiedzi: 50
*.179.138.178

Doskonale wiadomo, że trzeba się uczyć całe życie. Z pewnością jeżeli chcemy być na czasie i wiedzieć co dzieje się dookoła a szczególnie jeżeli mamy wlasną firmrę wiedza i ciągłe dokształcanie się są kluczem do sukcesu. Jeżeli Twoja firma działa w internecie i szukasz dodatkowych materiałów żeby mieć większą wiedzę to polecam poradniki internetowe. Dla mnie bardzo przydatna okazała się ta strona http://performance360.pl/doubleclick-search-jak-zautomatyzowac-google/ Tekst jest bardzo zrozumiały i polecam go każdemu kto szuka dodatkowej wiedzy.

07.02.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Jak można w dzisiejszych czasach się trochę rozerwać ? Szukacie wskazówek w tym zakresie ? Jeśli tak to mogę wam polecić bardzo ciekawe zajęcia, jakimi są NAUKA PŁYWANIA WARSZAWA niesamowite zajęcia na basenie, można się nieźle bawić i dobrze wytrenować przy tym ciało !

19.02.2017
wypowiedzi: 24
*.jmdi.pl

Ja jestem właśnie świeżo upieczonym absolwentem tej szkoły http://www.szkolatrenerow-ster.pl/. Jestem trenerem personalnym, dlatego ukończenie tegio kursu pomogło mi doszkolić sie w kwestii współpracy z klientami. Kompetentne koło pedagogów z szerokim zakresem wiedzy. Polecam

07.03.2017
wypowiedź: 1
*.compute.amazonaws.com

Bardzo ciekawa inicjatywa. Podobne działania dostrzec można na https://zdobywcywiedzy.pl/ Przedsiębiorca zarabia poprzez stworzenie platfoirmy skierowanej do szkół i dzieci. Wyjątkowe w tym jest to, że nauka odbywa się poprzez... zabawę :)

31.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo ciekawa opcja. Jak widać, wiedza jest bardzo przydatna w wielu aspektach. Na szczęście dzisiaj dzięki internetowi można dużo wiedzy zdobyć samodzielnie. Tutaj jest fajna stronka z ciekawą wiedzą: http://www.kft.org.pl 

Polecam sobie poczytać.

04.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

Nauka poprzez zabawe jest najskuteczniejszą formą. Dzieci w locie łapią wtedy wiedzę, która utrwala im się na lata.

10.08.2017
wypowiedź: 1
*.customer.t3.se

Nauka języka obcego jest bardzo ważna. Można zapisać pociechę do szkoły językowej takiej jak perfect.ids.pl. Ale nauka przez zabawę to dla dziecka chyba jedyna konkretna metoda. Nie wyobrażam sobie, aby dziecko pięcioletnie siedziało w ławce i słuchało co Pani przy tablicy mówi. Dobrze, że mamy na świecie ludzi mądrych, którzy kombinują jak z naszych małych Jasiów, zrobić dojrzałych, mądrych Janów :)

24.08.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Również jestem zdania, że w dzieci należy inwestować. Teraz język angielski to podstawa, więc im szybciej go opanują tym lepiej. Z pewnością sprawi to, że będą miały lepszy start. Gorzej mają nastomiast dzieciaki z biednych rodzin, które o takiej szkole, czy chociażby nowej wyprace szkolnej mogą jedynie pomarzyć. Szkoda, że większość z nas jest tak zapatrzona w swoje obowiązki i rodziny, że nie zauważamy, że czasem tuż obok, w jakieś rodzinie nie wiedzie się zbyt dobrze. Czasem wystarczy naprawdę drobny gest i pomoc, by na twarzach takich dzieci pojawił się uśmiech. Dobrze jest, gdy wiedzą, że są ludzie, którzy starają się im pomóc. Takich ludzi można spotkać w Fundacji Pociecha, którzy kolejny raz robią zbiórkę pieniędzy na wyprawki szkolne (tj. plecaki, piórniki, zeszyty, dresy, buty i wiele innych niezbędnych przyborów) dla dzieci z najbiedniejszych rodzin i ze świetlic środowiskowych. Jest to wspaniała akcja do której każdy może się przyłączyć i wspomóc dowolną kwotą. Więcej informacji na stronie: http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/

04.09.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzisiaj na nauce można nieźle zarobić. Tutaj jest przykładowa strona o tematyce naukowej: http://spzakepie.pl

Moim zdaniem ma ona potencjał żeby być niezłym źródłem dochodów dla właściciela.

18.12.2017
wypowiedzi: 47
*.zabrze.vectranet.pl

W naukę angielskiego zdecydowanie warto inwestować. Sama za niedługo zapisac córkę do szkoły językowej, im szybciej zacznie oswajać się z angielskim, tym lepiej :) Tutaj można przeczytać naprawdę ciekawy artykuł o zaletach kursów w szkołach językowych: http://ja-kobieta.pl/dlaczego-warto-zapisac-sie-kurs-szkoly-jezyka-angielskiego/ Jeśli ktoś się jeszcze waha, czy warto zapisać się na taki zajęcia to polecam się z nim zapoznać :)

20.02.2018
wypowiedzi: 8
*.centertel.pl

To bardzo dobry pomysł. Warto o tym wszystkim pomyśleć.

__________________________________

Prace licencjackie - pomoc na zamówienie

20.02.2018
wypowiedzi: 185
*.play-internet.pl

No właśnie zastanawia mnie czy to faktycznie się opłaca i no co najlepiej się zdecydować. Tutaj http://franczyzawedukacji.pl widzę, że jest ciekawa propozycja związana z prowadzeniem kursów i udzielaniem korepetycji. Tutaj https://edun.pl jest strona dla klientów. Widzę, że jest to nawet dobrze zorganizowane. Ktoś może w to wszedł, albo prowadzi podobny biznes? Jestem ciekawa jak to się sprawdza.

23.02.2018
wypowiedzi: 14
*.devs.futuro.pl

Dziś tak naprawdę zarobić można na wszystkim, o ile podejdzie ktoś do danego tematu z odpowiedniej srony. Ludzie oferują naprawdę róże usługi. Ja swego czasu korzystałem nawet z usług swego rodzaju prywatnego promotora dzięki http://www.prywatnypromotor.org i z łatwością poradziłem sobie z napisaniem pracy magisterskiej. ;)

23.02.2018
wypowiedzi: 9
*.189.114.246

To może być bardzo ciekawy biznes.

_________________________________

http://pracemagisterskie.info.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.