Forum do artykułu: Jak otworzyć własny bank

07.01.2016
wypowiedź: 1
*.tktelekom.pl

Wszystko fajnie ale mam jedno ale.Skoro mozna prowadzic bank w postaci franczyzy to czy mozna prowadzic calkowicie nowy i niezalezny od nikogo bank w polsce? Chodzi mi o taki calkiem prywatny, czy wymaga jakis specjalnych licencji (w sumie nie wiem na co mialy by byc te licencje to tylko pieniadze a nie produkcja alkoholu czy materialow wybuhowych).Myslalem ze o tym bedzie artykull a nie o franczyzie, albo ze chociaz bedzie wzmianka o calkowicie wlasnym banku bez zadnych posrednikow

07.01.2016
wypowiedzi: 30
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

podobno trzeba mieć 10 mln PLN na start

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.