Forum do artykułu: SuperKsięgowa wkracza do akcji

08.01.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Korzystam z superksięgowej już od jakiegoś czasu. Jest w miarę ok. Dokumenty rozliczane są na czas, cenowo też nie wypada najgorzej. Najbardziej podoba mi się aplikacja do wystawiania faktur online, bardzo ułatwia życie.

11.02.2016
wypowiedzi: 106
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przejrzę ofertę.

27.02.2017
wypowiedzi: 28
*.181.117.18

Ja zamiast programów korzystam z oferty biura rachunkowego https://www.tmf-group.com/pl-pl/ Księgowość w biurze rachunkowym nie kosztuje dużo, a masz wszystko zrobione profesjonalnie, nie musisz martwić się zmianami przepisów podatkowych, bo to własnie biuro rachunkowe się o nie troszczy a dodatkowo, biuro przypomina Ci o wszystkich płatnościach, terminach i doradza.

 

28.02.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Jeśli szukasz pomocy z zakresu odszkodowań to według mnie niezłą opcją dla Ciebie będzie kontakt z jakimś Radcą Prawnym który Ci pomoże w tym zakresie. Osobiście kiedyś miałam wypadek i też ubezpieczyciel coś tam kombinował z wypłatą odszkodowania. Pomógł mi Radca Prawny Michał Klimkiewicz który jest specjalistą od odszkodowań komunikacyjnych http://wieksze-odszkodowanie.pl/o-kancelarii/ warto zadzwonić 518 445 012 / 503 138 356 zapytać jak wygląda sytuacja, ma również darmowe porady prawne, a może Ci znacznie pomóc !

18.05.2017
wypowiedzi: 23
*.centertel.pl

Ciekawy pomysł. Aczkolwiek ja się zastanawiam, czy nie lepiej zrobić takiego szkolenia z księgowości i zacząć ogarniać te sprawy samemu. W końcu nie może być to takie skomplikowane.

01.07.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Szukacie dobrej jakości oprogramowanie magazynowe dla waszej firmy ? Chcielibyście usprawnić zarządzanie i ułatwić sobie pracę? Koniec z wiecznymi niedopatrzeniami ? Jeśli tak to polecam ten program firmy Lomag który znacznie wam ułatwi pracę !

03.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli szukacie dobrego biura rachunkowego to sprawdźcie tutaj , są to naprawdę profesjonaliści. Moja firma korzysta z ich usług już od kilku lat, zajmują się naszymi finansami bardzo rzetelnie. 

03.07.2017
wypowiedź: 1
*.dynamic.chello.pl

Ja nie jestem jeszcze zbyt długo na rynku, więc pewnie nie mam jeszcze takiego doświadczenia jak większość z Was, ale początkowo jechałam na bezpłatnych programach księgowych no i wydawałam sporo na biuro rachunkowe. Co okazało się straszną głupotą z mojej strony, bo to była strata pieniędzy i czasu. Z polecenia zainwestowałam w system https://www.bizin.pl/ i teraz już nie wyobrażam sobie pracy bez teo systemu. fakturowanie, zarządzanie magazynem, ewidencja kosztów i to wszystko online. Jak dla mnie praca bez takiego typu programu to męka i sporo koszty wrzucane na księgowość. 

26.07.2017
wypowiedzi: 50
*.181.117.18

Ja tak jak ty na początku nawiązałem współpracę z jednym z biur, które świadczą usługi księgowości i podzatkowe było to https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/accounting-tax/tax-compliance/ i nie uważam, że zrobiłem źle. Współpracuje z nimi do dziś i jestem z nich bardzo zadowolony. Nawet nie chcę myśleć jakby się rozwineła, a raczej upadła moja firma bez ich pomocy. Teraz polecam ich wszytskim bardzo pomagają i na rynku w naszym kraju i gdy ktoś chce znaleźć się na rynku zagranicznym. Ja teraz właśnie zaczynam moją działalność w niemczech, ale potem chcę wejść jeszcze na rynek francuski i hiszpański.

02.08.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Kiedyś korzystałem z tej superksięgowej i nawet mi się podobała. Znajomy mi polecił ostatnimi czasy bardzo ciekawy program jakim jest Podatkomat który nieźle się sprawuje. Sami zobaczcie i skorzystajcie z opcji [url=https://www.podatkomat.pl/]biuro rachunkowe online[/url] można nieźle zaoszczędzić !

02.08.2017
wypowiedzi: 83
*.172.86.22

Kiedyś korzystałem z tej superksięgowej i nawet mi się podobała. Znajomy mi polecił ostatnimi czasy bardzo ciekawy program jakim jest Podatkomat który nieźle się sprawuje. Sami zobaczcie i skorzystajcie z opcji biuro rachunkowe online można nieźle zaoszczędzić !

29.11.2017
wypowiedzi: 6
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

JJest taki program o nazwie Faktura.pl a wiem, że wdraża go firma Blue Media. To z jednej strony generator faktur, z drugiej - narżedzie, które gwaantuje m.in.  stały dostęp do historii wystawionych dokumentów oraz możliwość ich edycji czy usunięcia, wysyłke fv na skrzynki mailowe Klientów i wiele innych funkcji.  Skontaktujcie się z Blue Media, to Wam pomogą je wdrożyć.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.