Forum do artykułu: SuperKsięgowa wkracza do akcji

08.01.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Korzystam z superksięgowej już od jakiegoś czasu. Jest w miarę ok. Dokumenty rozliczane są na czas, cenowo też nie wypada najgorzej. Najbardziej podoba mi się aplikacja do wystawiania faktur online, bardzo ułatwia życie.

11.02.2016
wypowiedzi: 67
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przejrzę ofertę.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.