Forum do artykułu: SuperKsięgowa wkracza do akcji

08.01.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Korzystam z superksięgowej już od jakiegoś czasu. Jest w miarę ok. Dokumenty rozliczane są na czas, cenowo też nie wypada najgorzej. Najbardziej podoba mi się aplikacja do wystawiania faktur online, bardzo ułatwia życie.

11.02.2016
wypowiedzi: 85
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przejrzę ofertę.

27.02.2017
wypowiedzi: 19
*.181.117.18

Ja zamiast programów korzystam z oferty biura rachunkowego https://www.tmf-group.com/pl-pl/ Księgowość w biurze rachunkowym nie kosztuje dużo, a masz wszystko zrobione profesjonalnie, nie musisz martwić się zmianami przepisów podatkowych, bo to własnie biuro rachunkowe się o nie troszczy a dodatkowo, biuro przypomina Ci o wszystkich płatnościach, terminach i doradza.

28.02.2017
wypowiedzi: 47
*.172.86.22

Jeśli szukasz pomocy z zakresu odszkodowań to według mnie niezłą opcją dla Ciebie będzie kontakt z jakimś Radcą Prawnym który Ci pomoże w tym zakresie. Osobiście kiedyś miałam wypadek i też ubezpieczyciel coś tam kombinował z wypłatą odszkodowania. Pomógł mi Radca Prawny Michał Klimkiewicz który jest specjalistą od odszkodowań komunikacyjnych http://wieksze-odszkodowanie.pl/o-kancelarii/ warto zadzwonić 518 445 012 / 503 138 356 zapytać jak wygląda sytuacja, ma również darmowe porady prawne, a może Ci znacznie pomóc !

18.05.2017
wypowiedzi: 23
*.centertel.pl

Ciekawy pomysł. Aczkolwiek ja się zastanawiam, czy nie lepiej zrobić takiego szkolenia z księgowości i zacząć ogarniać te sprawy samemu. W końcu nie może być to takie skomplikowane.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.