Forum do artykułu: Eko Holding sprzedany

26.02.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic.gprs.plus.pl

Eko Holding sprzedany. Eurocash kupił Eko. Na razie nie wiadomo za jaką kwotę i na jakich warunkach odbędzie się przejęcie franczyzobiorców. 160mln dostał poprzedni właściciel założyciel eko. Tym razem zapewne będzie to o wiele większa suma. Pozdrawiam. Grisham ;)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.