Forum o artykule: Eko Holding sprzedany 116

Grisham 26.02.2016 *.apn-46-215-207-50.dynamic.gprs.plus.pl

1
Eko Holding sprzedany. Eurocash kupił Eko. Na razie nie wiadomo za jaką kwotę i na jakich warunkach odbędzie się przejęcie franczyzobiorców. 160mln dostał poprzedni właściciel założyciel eko. Tym razem zapewne będzie to o wiele większa suma. Pozdrawiam. Grisham ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.