Forum do artykułu: Księgowy może liczyć... na franczyzodawcę

23.03.2016
wypowiedzi: 50
*.dynamic.chello.pl

Bardzo dobre książki z zakresu księgowości wydaje wrocławska oficyna wydawnicza Unimex. Jeśli ktoś chce poszerzyć swoja wiedzę z dziedziny rachunkowości, podatków czy prawa to warto zajrzeć do księgarni Unimexu.

10.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Jeśli chodzi o rachunkowość i księgowość to wszystkiego najlepiej uczyć się w praktyce. Obecnie jest wiele różnych korepetytorów, studiów i wszystkiego można się nauczyć.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.