Forum do artykułu: Biznes idzie jak ciepłe bułeczki

29.03.2016
wypowiedzi: 21
*.dynamic.chello.pl

My mniej więcej rok temu otworzyliśmy swoją piekarnię i rzeczywiście biznes idzie nie najgorzej. Jak ktoś także planuje otworzyć piekarnię to prócz posiadania serca do interesu warto przede wszystkim zainwestować w dobrej jakości sprzęt. My mamy z Guztech: http://www.guztech.com.pl/ Mają szeroką ofertę - wózki piekarnicze, części pieców, maszyn, blachy, schładzacze wody, aparaty wsadowe itd. Znamy ich sprzęt już od kilku lat, opinie mamy dobrą.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.