Forum do artykułu: Wymiana walut i know-how

09.04.2016
wypowiedź: 1
*.internetia.net.pl

Cinkciarz ma znowu problemy: http://tvn24bis.pl/pieniadze,79/cinkciarz-opoznienia-w-realizacji-transakcji,633933.html, kolejna afera, w bardzo krótkim czasie. Jak dla mnie https://ekantor.pl/ jest bardziej wiarygodny!

10.04.2016
wypowiedź: 1
*.dynamic-ra-7.vectranet.pl

Ja z początku korzystałam z ekantor, ale teraz wolę http://www.kantoronline.pl

Jest lepiej

15.05.2016
wypowiedź: 1
*.warszawa.vectranet.pl

ja tu wymieniam walutę w kantorze internetowym i też jestem bardzo zadowolona. generalnie co ważne trzeba sprawdzić kto jest właścicielem i czy wysyłając swoje pieniądze na wymianę wysyłasz na firmowe konto czy prywatne. Kluczem też jest sprawdzenie czy dany kantor ma nadzór KNF czytałam gdzieś że wtedy pieniądze są wyłaczone z masy upadłościowej a jeżeli ktoś nie wie dlaczego to jest tak ważne przypominam aferę Ambergold tam pieniądze Klientów nie były wyłączone z masy upadłościowej wtedy wiadomo zus, urząd skarbowy pracownicy maja pierszeństwo no i oczywiście potem kto pierwszy na liście

09.09.2016
wypowiedź: 1
*.net.hawetelekom.pl

jeśli chodzi o szybkość realizacji i korzystne kursy to bezkonkurencyjny jest https://kantorekspert.pl/

18.09.2016
wypowiedzi: 31
*.c.net.lemor.pl

Jesli chodzi o kantory to polecam zajrzeć na https://www.waluty360.pl/ tam znajdziecie wszystko o walutach. Na bieżąco sprawdzicie kursy walut ,a także dobre porady w kwestii oszczędzania. Polecam. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.