Forum o artykule: Sklepy spożywcze 2014 114

Ola Kol 12.04.2016 *.host-93-174-29-9.jmdi.pl

1
Ja do tego dodam ze cały czas robię zakupy w PoloMarkecie. Bardzo lubię, maja moje ulubione marki wiec spokojnie własnie polecam.

juliakoc 07.07.2016 *.188.246.142.130.rev.vline.pl

1

Ja preferuję zakupy spożywcze przez internet z dostawą do domu, jest to wygodne rozwiązanie i zakupy robię przemyślane, bez stresui kolejek :)

paweu85 28.09.2016 *.aate49.neoplus.adsl.tpnet.pl

86

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to według mnie można w dzisiejszych czasach zamówić w nich praktycznie wszystko. Ja ostatnio szukałem dobrych eksresów do kawy i wpadłem na ciekawą ofertę, mowa tutaj o ekspresy saeco które mają rewelacyjnie opinie w internecie, zamówiłem ten ekspres i wszystko się potwierdziło !

wawrzyn 03.10.2016 *.agrg92.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Ja najczęściej robię zakupy w Stokrotce (mam blisko domu) oraz w Auchan. Dorywczo z Żabce, głównie artykuły, o których zapomnę oraz używki.

Alistair Mckeoon 28.03.2017 *.78.10.74.184

25

Wiecie może gdzie można kupić tanio takie regały metalowe do sklepu?

smile 18.12.2017 *.188.146.34.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

26

My najczęściej robimy zakupy w Lewiatanie, bo najbliżej, a i też gazetka lewiatan oferuje kuszące promocje. :)

http://gazetka-lewiatan.pl/

Perfens 13.02.2018 *.adp25.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Najlepiej jeszcze załatwić sobie jakieś projekty sklepów żeby mieć ładne wnętrze w swoim biznesie :)

Patrycja Bluszcz 25.02.2018 *.188.146.194.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

39

Zakupy można robić w różnych miejscach, bo czasem jest kilka ofert na produkty, niezależnie od tego, w jakim miejscu je kupimy. Na dzień dzisiejszy taką ofertę ma Aviko. Wystarczy, że kupimy ich produkty i już na spokojnie, w swoim domu, w aplikacji Avika Benefits rejestrujemy zakupy. Jeśli uzbieramy konkretnę ilość, to jest przygotowana dla nas jakaś nagroda.

Darek.KK 27.02.2018 *.pi130-46.blast.pl

14

http://marketylublin.pl/ tutaj szukam aktualnych promocji i gazetek

Fardertys 06.03.2018 *.aejf114.neoplus.adsl.tpnet.pl

12

Ja promocji szukam głównie w aplikacjach mobilnych sklepów, każdy market taką ma..

https://cafessima.pl/kategoria-produktu/dolce-gusto/

Forbes 06.04.2018 *.adi207.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Dużo promocji jest na bilbordach, tam są te najciekawsze zazwyczaj.. Nawet inne sklepy mają na wystawach najlepsze swoje wyposażenie sklepów odzieżowych

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.