Forum do artykułu: Sklepy spożywcze 2014

12.04.2016
wypowiedź: 1
*.jmdi.pl

Ja do tego dodam ze cały czas robię zakupy w PoloMarkecie. Bardzo lubię, maja moje ulubione marki wiec spokojnie własnie polecam.

07.07.2016
wypowiedź: 1
*.246.142.130.rev.vline.pl

Ja preferuję zakupy spożywcze przez internet z dostawą do domu, jest to wygodne rozwiązanie i zakupy robię przemyślane, bez stresui kolejek :)

28.09.2016
wypowiedzi: 83
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to według mnie można w dzisiejszych czasach zamówić w nich praktycznie wszystko. Ja ostatnio szukałem dobrych eksresów do kawy i wpadłem na ciekawą ofertę, mowa tutaj o ekspresy saeco które mają rewelacyjnie opinie w internecie, zamówiłem ten ekspres i wszystko się potwierdziło !

03.10.2016
wypowiedzi: 5
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja najczęściej robię zakupy w Stokrotce (mam blisko domu) oraz w Auchan. Dorywczo z Żabce, głównie artykuły, o których zapomnę oraz używki.

28.03.2017
wypowiedzi: 25
*.10.74.184

Wiecie może gdzie można kupić tanio takie regały metalowe do sklepu?

18.12.2017
wypowiedzi: 19
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

My najczęściej robimy zakupy w Lewiatanie, bo najbliżej, a i też gazetka lewiatan oferuje kuszące promocje. :)

http://gazetka-lewiatan.pl/

13.02.2018
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepiej jeszcze załatwić sobie jakieś projekty sklepów żeby mieć ładne wnętrze w swoim biznesie :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.