Forum o artykule: Sklepy spożywcze 2014 131

Ola Kol 12.04.2016 *.host-93-174-29-9.jmdi.pl

1
Ja do tego dodam ze cały czas robię zakupy w PoloMarkecie. Bardzo lubię, maja moje ulubione marki wiec spokojnie własnie polecam.

juliakoc 07.07.2016 *.188.246.142.130.rev.vline.pl

1

Ja preferuję zakupy spożywcze przez internet z dostawą do domu, jest to wygodne rozwiązanie i zakupy robię przemyślane, bez stresui kolejek :)

wawrzyn 03.10.2016 *.agrg92.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

Ja najczęściej robię zakupy w Stokrotce (mam blisko domu) oraz w Auchan. Dorywczo z Żabce, głównie artykuły, o których zapomnę oraz używki.

Patrycja Bluszcz 25.02.2018 *.188.146.194.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

39

Zakupy można robić w różnych miejscach, bo czasem jest kilka ofert na produkty, niezależnie od tego, w jakim miejscu je kupimy. Na dzień dzisiejszy taką ofertę ma Aviko. Wystarczy, że kupimy ich produkty i już na spokojnie, w swoim domu, w aplikacji Avika Benefits rejestrujemy zakupy. Jeśli uzbieramy konkretnę ilość, to jest przygotowana dla nas jakaś nagroda.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.