Forum do artykułu: Polska lemoniada za granicą

20.04.2016
wypowiedzi: 8
*.nsyspolska.pl

Pisałam z tym Panem właścicielem, ale jego totalna olewka to była masakra. Potem miał zadzwonić na konkretną godzinę - nie zadzwonił. Dopiero po 2 godzinach jak nie mogłam rozmawiać i cisza... nie napisał, nie zadzwonił także widać jak im zależy na nowych członkach ekipy z rowerami. DNO TOTALNE.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.