Forum o artykule: Franczyza jest sexy 214

Joanna D.P. 22.04.2016 *.178.252.38.193.internetia.net.pl

6
No proszę, chyba tego sformułowania mi brakowało i dzięki Panu Lionelowi Lhermitte już wiem... Tak, franczyza ma w sobie coś seksi. :D Lokale franczyzowe rozmaitych marek wyglądają kusząco i oferuja pewien standard usług/produktów. Sposób wystroju wnętrz a w gastronomii zapachy i apetycznie prezentujące się dania oraz plakaty, które wizualnie sprawiają, że człowiek robi się głodny... Oj znam to. :D To fakt galeria to doskonałe miejsce na sieciowy fast-food, ja swój punkt z panierowanymi kurczakami Holly Powder mam blisko miasteczka akademickiego, więc fakt faktem godziny otwarcia też mam wydłużone, bo ruch prawie jak w galerii. :)

orchii 28.04.2016 *.i51naf6a.v4.arkomnet.eu

3

we franczyzie w Polsce są bardzo małe zarobki.

żaden Niemiec np nie założy biznesu jeśli nie osiągnie na czysto conajmniej 6 tys euro.

natomiast u nas jak się orientowałam, to max 4 tys i to obiecanek :-)

realnie jest jeszcze gorzej. na forach znalazłam że 1500-2000zł - żenujące!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.