Forum o artykule: Firma z żoną na spółkę 100

korner 29.04.2016 *.89.39.136.47

79
Zgadzam się z tym, że dziś, żeby dobrze wypromować biznes, trzeba się na tym znać. Branża finansowa jest bardzo obszerna i telemarketing to faktyczne jeden ze skuteczniejszych sposobów sprzedaży, a szczególnie jak ma się opracować odpowiednia strategię sprzedażową i dobry skrypt rozmów. Ja ostatnio się wgryzałem w temat i znalazlem taki fajny artykuł wlasnie o kulisach pracy w call center, polecam: http://focustelecom.pl/blog/nagrywanie-rozmow-z-klientami-po-co-kiedy-i-jak

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.