Forum o artykule: Jak firma z firmą 62

Tomilly 04.05.2016 *.user-46-112-125-101.play-internet.pl

3
Ktoś z nimi współpracuje? Może franczyzobiorcy by sie wypowiedzieli? Prowadzę obecnie Oddział SklepReklamowy ale może zainwestuje w syna i mu coś takiego otworze? Proszę o opinie.

TomaszDz74 03.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

15

Taka myjnia to koszt w okolicach 500/600tys, przynajmniej z tego co się już orientowałem w temacie. Jeśli miałbym tyle zainwestować to naprawdę wolę to włożyć w sklep i obok sklepu później otworzyć myjnię i stację paliw. Możliwości są, a zyski jeszcze większe. Tak można w przypadku Muszkieterów poszerzać swoją działalność. I to mnie przekonuje do inwestycji swoich oszczędności u nich.

bohdan 06.11.2016 *.87-99-23-244.internetia.net.pl

16

No i myjnia nie zarabia podczas mrozów, jak pada itd. sklep jeżeli jest podobną inwestycją to zarabia cały czas.

dawidzborowski 07.11.2016 *.159-205-3-179.adsl.inetia.pl

32

Myjnia to słaby pomysł według mnie. Ale też nie każdy chce prowadzić sklep spożywczy. Co nie zmienia faktu, że taki sklep generuje dochody przez cały rok a myjnia nie. Ile trzeba wydać na dobry sklep?

Wiktor66 07.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

29

Co do myjni to bardzo duże dochody przynoszą, szczególnie jeśli są właśnie koło marketów. Sam market to tak 400tysięcy, ale na warunkach franczyzowych, bo jak byśmy sobie sami chcieli działać to spokojnie jeszcze raz tyle

dawidzborowski 10.11.2016 *.37-128-72-170.adsl.inetia.pl

32

Myjnia przy sklepie faktycznie nie jest już takim głupim pomysłem ale koszt takiej myjni pewnie jest ogromny

Wiktor66 12.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

29

Niby tak, ale w sezonie letnim, wiosenny i jesiennym bardzo dużo się zarabia. Do tego sklep robi też swoje zyski i myślę, że w efekcie końcowym inwestycja się opłaca. Poza tym trzeba szukać sobie takich franczyzodawców którzy proponują możliwości rozbudowy biznesu

dawidzborowski 13.11.2016 *.37-128-72-170.adsl.inetia.pl

32

Wiem, że koszt np intermarche to około 400 tys - ile trzeba dodatkowo dołożyć aby mieć myjnię przy sklepie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.