Forum o artykule: Mała gastronomia, dobry zysk 214

Deppo 09.05.2016 *.89-71-2-125.dynamic.chello.pl

54

Też uważam ze mała gastronomia to dobre rozwiazanie, nawet stoisko ze zdrowymi napojami, dobrze prowadzone moze przynieść wymierne korzyści finansowe, grunt to przełamac sie do tego pomysłu.

Joanna D.P. 31.05.2016 *.178.252.38.193.internetia.net.pl

6

Ja równiez sobie chwalę działalność mojej małej gastronomii. Dmobrze mi się współpracuję z marką Holly Powder i nieźle na tym wychodzę. Często pojawiają się na targach gastronomicznych, warto wypróbować co oferują. :)

Ewa123 15.06.2016 *.public-gprs386048.centertel.pl

4

Ja współpracuję z LemonSolutions. Firma bardzo mi pomogła w rozreklamowaniu mojego punktu gastronomicznego. Bardzo szybko zwiększył się zysk.

obiektywny komentator 16.06.2016 *.d183.gorlice.zicom.pl

354

a ile razy jeszcze wciśniesz ludziom tą nachalną reklamę jakiejś badziewnej firmy reklamowej? Jak taka firma może pomóc skutecznie klientowi, jak sama reklamuje się poprzez SPAMowianie - ŻENADA!!!!!!!!!!!!!

jarolakers78 22.06.2016 *.81-210-116-106.static.ip.netia.com.pl

102

Ja pierniczę, co na tym forum się dzieje? Widzę, że kupa cwaniaków znalazła sobie miejsce na prymitywną reklamę. Żygać się chce, podobnie jak na niektóre systemy franczyzowe w Polsce.

doomin 22.06.2016 *.160.83.30.200

30

Niestety forum na franchising.pl stało się miejscem dziwnej krypto reklamy...

Kiedyś w oczy rzucały się wpisy osób zadowolonych z takiej czy innej pseudo franczyzy - ok, można było to zroumieć, przynajmniej zgadzała się tematyka. Teraz to już niewiadomo, czego dotyczy to forum - nieruchomości, urządzeń gastronomicznych, inwestycji w fundusze?

obiektywny komentator 22.06.2016 *.d183.gorlice.zicom.pl

354

od pewnego czasu staram się to piętnować i krytykować, ale widać adminom forum to wisi i powiewa ... forum w zasadzie umarło! Jestem na nim coś koło 10 lat, dawniej prowadziło się tutaj ożywione rozmowy, wymieniało doświadczeniami itp. Teraz jedyne co się w tematach pojawia to albo nachalne wciskanie "kury znoszącej rzekomo złote jaja" tylko nikt tej kury nie chce, albo właśnie reklamowanie swoich usług w ramach opisów osoby "trzeciej" zadowolonej niby z usługi

Skrytykuj jednak jakąkolwiek firmę, która ma tutaj płatny wpis do katalogu firm to od razu Twój wpis albo zmoderują, albo wykasują.

Odnosząc się do tematyki franczyzy to w zasadzie 99% tzw. systemów, jakie są tu dostępne to obecnie taka lipa, że człowiek, który ma odrobinę pojęcia o biznesie nie wie śmiać się, czy płakać

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.