Forum do artykułu: Kawiarnia dla rodziców i dzieci

12.05.2016
wypowiedź: 1
*.sigma.jaslo.pl

Kawiarnia dla rodziców z dziećmi to strzał w 10! Moim zdaniem to zapełnienie pewnej luki na rynku gastronomicznym, to coś wyczekiwanego przez rodziców małych dzieci. Oczywiście atrakcje dla maluchów są niezbędne, ale warto pomyśleć również o mamach. Drobne udogodnienia np. http://portalgastronomii.pl/?p=1572 umilą czas mamusiom, podczas gdy ich pociechy będą się beztrosko bawić.

16.05.2016
wypowiedzi: 6
*.dynamic.gprs.plus.pl

"Aleksandra Zalewska przyznaje, że prowadzenie kawiarni dla dzieci nie przynosi szybkiego zwrotu inwestycji, choć daje dużo satysfakcji."

No właśnie mnie najbardziej interesuje jak wygląda płatność w tej kawiarni i za co się płaci? Czy za czas spędzony w lokalu czy standardowo za kawę i ciastko? Powiedzmy, że do kawiarni przyjdzie mama, która chętnie napije się kawy i poczyta kolorową gazetę lub pogada z koleżanką, gdy jej dziecko w międzyczasie będzie się bawiło, powiedzmy 2-3h. Każdemu właścicielowi zależy chyba na tym, aby gość nie spędził u niego całego dnia wydając 10 zł na kawę i zajmując miejsce przy stoliku. No, chyba że właściciele mają super kawę np z palarni kawy i świeże ciacho po które goście będą zięgali po nią co chwilę?

17.05.2016
wypowiedzi: 21
*.dynamic.chello.pl

Fajny pomysł, oby więcej takich kawiarni i restauracji  przyjaznych dzieciakom. Rozumiem, że nie w każdej restauracji rozwrzeszczane dzieciaki są mile widziane, więc zapełnia się jakaś luka na rynku. 

04.08.2016
wypowiedzi: 51
*.dynamic.gprs.plus.pl

Takich miejsc ciągle brakuje, więc jest to dobry pomysł na biznes. Zdecydowanie warto w to zainwestować.

01.09.2016
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Takich miejsc jest mało, ale to swietny pomysł na biznes. Rodzice wpadją z pociechami. Sami piją kawę i nie muszą martwić się, że ich pociechy będą się nudzić. Ja sama prowadzę  taką kawiarnię i odkąd wyposayzłam moją kawiarnię w spejcalnie dekorujące długopisy: cinnibird.pl/cinnibird-white.html liczba klientów mi sie zwiększyła. Rodzice często zamawią dla swoih dzieci np. kako z kotkiem,  albo deser z  króliczkiem :) Dzieci i rodzice kupują oczami dlatego warto takei akcesoria mieć:)

02.09.2016
wypowiedzi: 4
*.230.77.229

Moim zdaniem Bardzo dobry pomysł. W ten sposóbdzieci łatwiej nauczyc komunikacji i zachowania w społeczęństwie

02.09.2016
wypowiedzi: 25
*.dynamic.chello.pl

Też uważam że to dobry pomysł.

05.09.2016
wypowiedzi: 9
*.dynamic.gprs.plus.pl

Mi też się podoba. Taka kawiarnia powinna mieć fajne udogodnienia dla mam z dziećmi i myślę, że przyciągałaby dużo klientów.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.