Forum o artykule: Kawiarnia dla rodziców i dzieci 214

MarekG 17.05.2016 *.89-67-129-174.dynamic.chello.pl

95

Fajny pomysł, oby więcej takich kawiarni i restauracji przyjaznych dzieciakom. Rozumiem, że nie w każdej restauracji rozwrzeszczane dzieciaki są mile widziane, więc zapełnia się jakaś luka na rynku.

Asiula 04.08.2016 *.apn-77-115-28-60.dynamic.gprs.plus.pl

136

Takich miejsc ciągle brakuje, więc jest to dobry pomysł na biznes. Zdecydowanie warto w to zainwestować.

Hela999 01.09.2016 *.cqg150.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Takich miejsc jest mało, ale to swietny pomysł na biznes. Rodzice wpadją z pociechami. Sami piją kawę i nie muszą martwić się, że ich pociechy będą się nudzić. Ja sama prowadzę taką kawiarnię i odkąd wyposayzłam moją kawiarnię w spejcalnie dekorujące długopisy: cinnibird.pl/cinnibird-white.html liczba klientów mi sie zwiększyła. Rodzice często zamawią dla swoih dzieci np. kako z kotkiem, albo deser z króliczkiem :) Dzieci i rodzice kupują oczami dlatego warto takei akcesoria mieć:)

BogdanG 02.09.2016 *.89.230.77.229

4

Moim zdaniem Bardzo dobry pomysł. W ten sposóbdzieci łatwiej nauczyc komunikacji i zachowania w społeczęństwie

DawidPotul 02.09.2016 *.89-71-150-200.dynamic.chello.pl

27

Też uważam że to dobry pomysł.

hungry_heart 05.09.2016 *.apn-46-215-158-98.dynamic.gprs.plus.pl

38

Mi też się podoba. Taka kawiarnia powinna mieć fajne udogodnienia dla mam z dziećmi i myślę, że przyciągałaby dużo klientów.

marrek55f 25.11.2016 *.37.190.147.225

6

Myslę, że to fajny i ciekawy pomysł, w większym mieście.

darekbaranski12 24.08.2017 *.edn58.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Cały czas brakuje kawiarni, więc będzie to dobry pomysł. Trzeba mieć jedak pomysł i trochę środów finansowych. Dobrze rozważyć to rozwiązanie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.