Forum do artykułu: Kawiarnia dla rodziców i dzieci

12.05.2016
wypowiedź: 1
*.sigma.jaslo.pl

Kawiarnia dla rodziców z dziećmi to strzał w 10! Moim zdaniem to zapełnienie pewnej luki na rynku gastronomicznym, to coś wyczekiwanego przez rodziców małych dzieci. Oczywiście atrakcje dla maluchów są niezbędne, ale warto pomyśleć również o mamach. Drobne udogodnienia np. http://portalgastronomii.pl/?p=1572 umilą czas mamusiom, podczas gdy ich pociechy będą się beztrosko bawić.

16.05.2016
wypowiedzi: 6
*.dynamic.gprs.plus.pl

"Aleksandra Zalewska przyznaje, że prowadzenie kawiarni dla dzieci nie przynosi szybkiego zwrotu inwestycji, choć daje dużo satysfakcji."

No właśnie mnie najbardziej interesuje jak wygląda płatność w tej kawiarni i za co się płaci? Czy za czas spędzony w lokalu czy standardowo za kawę i ciastko? Powiedzmy, że do kawiarni przyjdzie mama, która chętnie napije się kawy i poczyta kolorową gazetę lub pogada z koleżanką, gdy jej dziecko w międzyczasie będzie się bawiło, powiedzmy 2-3h. Każdemu właścicielowi zależy chyba na tym, aby gość nie spędził u niego całego dnia wydając 10 zł na kawę i zajmując miejsce przy stoliku. No, chyba że właściciele mają super kawę np z palarni kawy i świeże ciacho po które goście będą zięgali po nią co chwilę?

17.05.2016
wypowiedzi: 21
*.dynamic.chello.pl

Fajny pomysł, oby więcej takich kawiarni i restauracji  przyjaznych dzieciakom. Rozumiem, że nie w każdej restauracji rozwrzeszczane dzieciaki są mile widziane, więc zapełnia się jakaś luka na rynku. 

04.08.2016
wypowiedzi: 51
*.dynamic.gprs.plus.pl

Takich miejsc ciągle brakuje, więc jest to dobry pomysł na biznes. Zdecydowanie warto w to zainwestować.

01.09.2016
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Takich miejsc jest mało, ale to swietny pomysł na biznes. Rodzice wpadją z pociechami. Sami piją kawę i nie muszą martwić się, że ich pociechy będą się nudzić. Ja sama prowadzę  taką kawiarnię i odkąd wyposayzłam moją kawiarnię w spejcalnie dekorujące długopisy: cinnibird.pl/cinnibird-white.html liczba klientów mi sie zwiększyła. Rodzice często zamawią dla swoih dzieci np. kako z kotkiem,  albo deser z  króliczkiem :) Dzieci i rodzice kupują oczami dlatego warto takei akcesoria mieć:)

02.09.2016
wypowiedzi: 4
*.230.77.229

Moim zdaniem Bardzo dobry pomysł. W ten sposóbdzieci łatwiej nauczyc komunikacji i zachowania w społeczęństwie

02.09.2016
wypowiedzi: 27
*.dynamic.chello.pl

Też uważam że to dobry pomysł.

05.09.2016
wypowiedzi: 11
*.dynamic.gprs.plus.pl

Mi też się podoba. Taka kawiarnia powinna mieć fajne udogodnienia dla mam z dziećmi i myślę, że przyciągałaby dużo klientów.

24.11.2016
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ok fajnie, że chcecie otworzyć kawiarnkę dla dzieci i rodziców. Ja wam osobiście mogę doradzić inwestycję w jakąś wyciskarkę do owoców https://hurompolska.pl/alpha/alpha.html. Dlatego, że dzieci często mają ochotę na sok. Problem polega na tym, że te sklepowe, no często nie są najlepszej jakości. Dlatego też myślę, że wyciskarka jest absolutnie niezbędnym elementem wyposażenia takiej restauracji.

25.11.2016
wypowiedzi: 61
*.centertel.pl

Na jakiej podstawie myślicie, że to się uda ? Zbliża się niż demograficzny i ten biznes może się nie udać. Pomyślcie zanim zainwestujecie swoje pieniądze w takie biznesy. Polskę czeka tsunami demograficznę.

25.11.2016
wypowiedzi: 6
*.190.147.225

Myslę, że to fajny i ciekawy pomysł, w większym mieście.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.