Forum do artykułu: Zakład wulkanizacyjny: Biznes z piskiem opon

15.05.2016
wypowiedzi: 21
*.dynamic.gprs.plus.pl

ja zainwestowałem nie całe 50 000 zł pomysł na wulkanizację pod galerią tesco jestem mega zadowolony działam tylko sezonowo pod specjalnym namiotem współpracuję z firmą na zasadezie franczyzy www.sezonowawymianaopon.com.pl

30.05.2017
wypowiedzi: 104
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

zarabiasz na cały rok?

30.11.2017
wypowiedzi: 19
*.echostar.pl

Osobom zainteresowanym biznesem tego typu polecam regały na opony firmy Metalsistem. Bardzo dobra jakość :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.