Forum do artykułu: Jaka nazwa dla firmy?

20.05.2016
wypowiedzi: 10
*.dynamic.chello.pl

Wg mnie oryginalna nazwa dla firmy to dobry start na sam poczatek. Nazwa musi byc chwytliwa, zapadac w pamiec oraz nawiazywac do produktow/uslug ktore oferujemy. Wymyslec dobra, naprawde DOBRA, nazwe dla firmy - jest bardzo ciezko. Jesli nie czujemy sie na silach, mozemy poprosic o pomoc specjalistow, np z firmy http://nazwane.pl/ - nazwali juz tysiace rzeczy:)

31.05.2016
wypowiedzi: 6
*.137.168.217-rev.hti.pl

Ja nie mogę patrzeć na te wszystkie nazwy polskie z "ex" na końcu. Nazwa to najbardziej rozpoznawalny element wizerunku firmy. A te wszystkie "Szwagrexy" to straszny wstyd. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.