Forum do artykułu: Po pieniądze do małego miasta

31.05.2016
wypowiedzi: 79
*.gl.digi.pl

No właśnie ja też się zastanawiam nad założeniem takiego biznesu. wstępnie już się interesowałem i jest bardzo dużo usprawnień, jak np. taki program do pożyczek: http://focustelecom.pl/program-do-pozyczek/ Z tego co wiem to automatyzuje pracę i pomaga zebrać wartościowe leady. Trochę boję się wdrożenia...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.