Forum o artykule: Firma na próbę 1483

EwelinaMac 10.06.2016 *.77-252-77-21.static.ip.netia.com.pl

2
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest założenie firmy w Inkubatorze Przedsiębiorczości, gdzie nie musimy przestrzegać 90 dni "firmy na próbę", bo co jeśli okaże się, że przez pierwsze 3 miesiące nam nie idzie ale 4 przynosi już widoczne zyski? Polecam i pozdrawiam, EwelinaM http://aipslask.pl/

Wondero 13.06.2016 *.agrk226.neoplus.adsl.tpnet.pl

5

No cóż, zakładanie firmy na 'próbę', to duże ryzyko. Fraza 'na próbę' zakłada duże prawdopodobieństwo niepowodzenia.

olderu 17.06.2016 *.user-94-254-208-14.play-internet.pl

6

Uważam, że lepiej przeznaczyć te pieniądze na realne wsparcie, a nie po to, aby ktoś mógł pobawić się w firmę. Kolega prowadzi agencję marketingową i też z nim dyskutowałem na ten temat - ma podobne zdanie.

Egzotyczne mięsa 22.06.2016 *.cmv193.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam,

lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z inkubatora przedsiębiorczości, który prowadzi m.in. Firma Dla Każdego. To rozwiązanie pozwala na duże oszczędności finansowe i przerzucenie wszystkich formalności na Fundację i skupienie się tylko na własnym biznesie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.