Forum do artykułu: GO-Leasing po porządkach

13.06.2016
wypowiedź: 1
*.221.120.97

Dzień dobry, Z liczb wynika, że jeden partner zawiera miesięcznie transakcje o wartości około 180 tys. zł. Natomiast podane średnie przychody partnera z prowizji na poziomie 10,6 tys zł dają ponad 5% prowizji! Szok! Pozdrawiam Michał Krupiński Wyszukiwarka Leasingu i Portal FmLeasing.pl

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.