Forum o artykule: GO-Leasing po porządkach 102

Michał Krupiński 13.06.2016 *.176.221.120.97

1
Dzień dobry, Z liczb wynika, że jeden partner zawiera miesięcznie transakcje o wartości około 180 tys. zł. Natomiast podane średnie przychody partnera z prowizji na poziomie 10,6 tys zł dają ponad 5% prowizji! Szok! Pozdrawiam Michał Krupiński Wyszukiwarka Leasingu i Portal FmLeasing.pl

JamesFlores 16.01.2018 *.23.81.207.5

1

Entrepreneurs associated under this banner are leasing brokers who help clients in obtaining financing for the purchase of fixed assets to companies.

write my paper with academic services!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.