Forum do artykułu: Raport o franchisingu 2003/2004

02.12.2003
Darek
*.48.255.146

Jestem studentem. Czytałem Wasz ubiegłoroczny Raport o franchisingu i bardzo mnie zaciekawił. Chętnie przeczytał bym również ten nowy ale cena 280zł to jest przesada. Nie uważacie? Student ekonomii.

02.12.2003
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Darku!
Z myślą o Tobie i innych studentach została przygotowana skrócona wersja raportu, którą można otrzymać bezpłatnie. Jako student ekonomii powinienes zdawać sobie sprawę z tego, że specjalistyczne know-how jest kosztowne. Dlatego uważamy, że cena 280 zł za pełną wersję raportu jest uzasadniona. Pozdrawiamy.

05.02.2004
Makler
*.internetdsl.tpnet.pl

Również pisałem pracę o franchisingu, można powiedzieć, że już ją kończę.
Pamiętaj, że masz jeszcze raport z zeszłego roku, który był obszerniejszy. Poza tym dane udostępnione przez PROFIT myślę, że sa wystarczające. Praca przecież nie składa się z samych cyferek :) Faktem jest, że literatura dotyczące franchisingu to delikatnie mówiąc lipa, ale coraz częściej praca pisze o tej formie finansowania. Podręczniki, że tak powiem ściągają jeden od drugiego. Dostałem ostatnio pracę magisterską z franchisingu, ponad 100 stron, czytając ją sam potrafiłem poznać skąd autor ściągnął dany kawałek :)
W razie czego napisz do mnie, może będę w stanie pomóc.

makler@w.pl

08.04.2004
student
*.0.117.249

ja tez pisze prace o franchisingu na, wiec moze sie skontaktujemy (do studentki ekonomii) i porownamy materialy, ktore zgromadzilismy???
moj mail to viper111@o2.pl :)

19.05.2007
wypowiedzi: 16
*.kei.sggw.waw.pl

Mam prosbe jestem studentem, te pisze prace o franczyzie, skad mozna wziasc ten raport w wersji skroconej bezplatnej
pozdrwiam

19.05.2007
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Cześć. Też pisalem nie dawno prace o franchisingu. Na szczęście mam to juz za sobą. Mam sporo materialów... Darek

22.05.2007
wypowiedzi: 16
*.sggw.waw.pl

W takim razie proszę o kontakt na pocztę afras@wp.pl. Chętnie je odkupię.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.