Forum do artykułu: Apteki tylko dla farmaceutów?

05.07.2016
wypowiedź: 1
*.net.e-cho.pl

"– Wygląda to na kolejny sposób na załatwianie miejsc pracy dla farmaceutów. Stawki za pracę magistra farmacji – kierownika apteki to np. w Warszawie już jest absurd. Ponad 5,5 tys. zł na rękę to lekka przesada – twierdzi Ratajczak." A ciekawe ile na biznesie aptecznym zarabia Pan Ratajczak, który nota bene o farmacji nie ma zielonego pojęcia.

21.02.2017
wypowiedzi: 56
*.172.86.22

Gdzie najlepiej się udać i wstawić implanty ? Jeśli szukacie rewelacyjnych fachowców w tym zakresie to koniecznie zajrzyjcie na ofertę, http://sielskaklinika.pl znajdziecie w niej rewelacyjną ofertę profesjonalistów z SIELSKA KLINIKA !

21.02.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.181

Profesjonlane doradztwo kredytowe dla Farmaceutów.

Oferuję kredyty:

- bez zabezpieczenia do 400 tys. PLN

- z zabezpieczeniem do 30 mln PLN

Dojazd do klienta, minimum formalności, najniższe oprocentowanie na rynku.

Daniel

533 383 003

01.04.2017
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

Z tymi aptekami to rzeczywiście przegięcie.. Dobrzy farmaceuci zamiast pracować z lekami, będą wypisywać papierki i bawić się w księgowych, kadrowych i Bóg wie kogo jeszcze.. A tak z innej beczki to kolega paweu85 coś pisze o implantach.. Chodziło Ci o implanty zębowe? Pytam bo jestem na etapie godzenia się z tym że muszę zacząć leczenie zębów. :D W ogóle skąd jesteś? Bo mnie też interesuje chirurgia ortodontyczna - Bielsko albo okolice najlepiej.. Polecono mi http://rodentica.pl/ - kojarzy ktoś?

24.04.2017
wypowiedzi: 5
*.191.4.215

Szczerze, to nie spotkałem się z osobą, która prowadziłaby aptekę bez tytułu przynajmniej magistra nauk farmaceutycznych. Ewentualnie taką aptekę mógłby prowadzić ktoś, kto nie ma tego tytułu, ale ma partnera biznesowego, który jest farmaceutą i wie najlepiej, w co wyposażyć taką aptekę i ogólnie służy radą. A teraz przy tej ustawie będzie to jeszcze cięższe do zrobienia, jak ktoś nie ma wykształcenia w tym kierunku, ale nie niemożliwe (przynajmniej mam nadzieję).

25.04.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale słyszałem również o pomyśle ustawy ograniczającej ilość aptek na jednej ulicy. Nie wiem na ile to prawda, ale taka ingerencja państwa mi się nie podoba.

15.09.2017
wypowiedzi: 4
*.olsztyn.vectranet.pl

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi. Problem pojawia się  wtedy kiedy ktoś nie wie, jak utrzymać umiar. Wiadomo, że leczenie się na własną rekę, to nie do końca dobry kierunek, ale kiedy boli mnie gardło chciałbym mieć możliwość bez problemu kupić odpowiednie lekarstwo. Często walczę z bólem gardła ostatnio miałem chyba http://glimbax.pl/dla-pacjenta/czym-charakteryzuje-sie-wirusowe-zapalenie-gardla/ i okazało się, że pomógł mi sprawdzony syrop.

18.09.2017
wypowiedzi: 99
*.dynamic.gprs.plus.pl

Moim zdaniem to dobry pomysł. Przynajmniej apteki będą prowadzone przez odpowiednich ludzi.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.