Forum do artykułu: Apteki tylko dla farmaceutów?

05.07.2016
wypowiedź: 1
*.net.e-cho.pl

"– Wygląda to na kolejny sposób na załatwianie miejsc pracy dla farmaceutów. Stawki za pracę magistra farmacji – kierownika apteki to np. w Warszawie już jest absurd. Ponad 5,5 tys. zł na rękę to lekka przesada – twierdzi Ratajczak." A ciekawe ile na biznesie aptecznym zarabia Pan Ratajczak, który nota bene o farmacji nie ma zielonego pojęcia.

21.02.2017
wypowiedzi: 37
*.172.86.22

Gdzie najlepiej się udać i wstawić implanty ? Jeśli szukacie rewelacyjnych fachowców w tym zakresie to koniecznie zajrzyjcie na ofertę, http://sielskaklinika.pl znajdziecie w niej rewelacyjną ofertę profesjonalistów z SIELSKA KLINIKA !

21.02.2017
wypowiedzi: 20
*.83.30.181

Profesjonlane doradztwo kredytowe dla Farmaceutów.

Oferuję kredyty:

- bez zabezpieczenia do 400 tys. PLN

- z zabezpieczeniem do 30 mln PLN

 

Dojazd do klienta, minimum formalności, najniższe oprocentowanie na rynku.

Daniel

533 383 003

 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.