Forum o artykule: Apteki tylko dla farmaceutów? 19

Sebastian Klage 05.07.2016 *.176-58-18-84.net.e-cho.pl

1
"– Wygląda to na kolejny sposób na załatwianie miejsc pracy dla farmaceutów. Stawki za pracę magistra farmacji – kierownika apteki to np. w Warszawie już jest absurd. Ponad 5,5 tys. zł na rękę to lekka przesada – twierdzi Ratajczak." A ciekawe ile na biznesie aptecznym zarabia Pan Ratajczak, który nota bene o farmacji nie ma zielonego pojęcia.

Daniel DB 21.02.2017 *.160.83.30.181

41

Profesjonlane doradztwo kredytowe dla Farmaceutów.

Oferuję kredyty:

- bez zabezpieczenia do 400 tys. PLN

- z zabezpieczeniem do 30 mln PLN

Dojazd do klienta, minimum formalności, najniższe oprocentowanie na rynku.

Daniel

533 383 003

kamillo 24.04.2017 *.212.191.4.215

6

Szczerze, to nie spotkałem się z osobą, która prowadziłaby aptekę bez tytułu przynajmniej magistra nauk farmaceutycznych. Ewentualnie taką aptekę mógłby prowadzić ktoś, kto nie ma tego tytułu, ale ma partnera biznesowego, który jest farmaceutą i wie najlepiej, w co wyposażyć taką aptekę i ogólnie służy radą. A teraz przy tej ustawie będzie to jeszcze cięższe do zrobienia, jak ktoś nie ma wykształcenia w tym kierunku, ale nie niemożliwe (przynajmniej mam nadzieję).

Henry 25.04.2017 *.abja234.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ale słyszałem również o pomyśle ustawy ograniczającej ilość aptek na jednej ulicy. Nie wiem na ile to prawda, ale taka ingerencja państwa mi się nie podoba.

Asiula 18.09.2017 *.apn-77-113-16-169.dynamic.gprs.plus.pl

136

Moim zdaniem to dobry pomysł. Przynajmniej apteki będą prowadzone przez odpowiednich ludzi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.