Forum o artykule: Porównujemy e-porównywarki cen 57

MichałFrączyk 14.07.2016 *.176.221.123.2

1
Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej http://www.cenowe.pl - ten serwis jest przeznaczony dla osób robiących zakupy w internecie i poszukujących sprawdzonych okazji cenowych w krajowych sklepach internetowych. Zbieramy informacje o produktach, cenach, pokazujemy wiarygodne sklepy online i zestawiamy je pod względem jakościowym, abyście mogli Państwo ulubione produkty kupić bardzo tanio oraz całkowicie bezpiecznie. Zapraszam również do polubienia i śledzenia naszego fanpage'a na Facebooku: http://www.facebook.com/cenowe/

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.