Forum o artykule: Zarabiać przez telefon 32

DaroM 18.07.2016 *.d92-119.icpnet.pl

5
Gdyby nie fakt, że w mojej firmie przeszliśmy z innego rozwiązania na system call center od http://debesis.pl/, to pewnie zainteresowałbym się głębiej ofertą SQN. Debesis póki co spełnia wszystkie moje oczekiwania: dużo większa wygoda w korzystaniu z aplikacji dla naszych konsultantów i koordynatorów. Dodatkowo mają tanie bazy danych i swój ruch tele. ;)

kurczak23 16.07.2018 *.boc215.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Praca w callcenter nie jest łatwa. Trafiają się różni ludzie, z którymi trzeba spokojnie rozmawiać.

sunny 18.09.2018 *.116.99.68.216

10
Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years. geometry dash

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.