Forum do artykułu: Zarabiać przez telefon

18.07.2016
wypowiedzi: 5
*.icpnet.pl

Gdyby nie fakt, że w mojej firmie przeszliśmy z innego rozwiązania na system call center od http://debesis.pl/, to pewnie zainteresowałbym się głębiej ofertą SQN. Debesis póki co spełnia wszystkie moje oczekiwania: dużo większa wygoda w korzystaniu z aplikacji dla naszych konsultantów i koordynatorów. Dodatkowo mają tanie bazy danych i swój ruch tele. ;)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.