Forum o artykule: Restauracja, która nie śpi 169

Grzegorz Zietkiewicz 01.08.2016 *.rtr1.eter.net.pl

1
Jak lokal zwraca się w 16 miesięcy a pierwszy działą od 2011... to chyba powinni właściciele więcej już ich mieć :)

jarolakers78 01.08.2016 *.host-77-46-0-181.jmdi.pl

102

Franczyzobiorcy każdy kit można na początek wcisnąć. Potem zwsze można mówić, że lokalizacja się nie sprawdziła, brak odpowiedniego zaangażowania franczyzobiorca, masa błędów popełniona oczywiście przez franczyzobiorcę, itp itd. Powodów wymyślać można setki.

Jeśli przeciętny człowiek nigdy nie słyszał o Setce, tzn że to nie jest żadna firma która może udzielać franczyzy. Zresztą jak większoć polskich systemów franczyzowych

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.