Forum: posiadam kamienice w scislym centrum Bielska Białej 1484

Mark 03.12.2003 *.pa67.zlote-lany.sdi.tpnet.pl

Posiadam kamienice w scislym centrum Bielska Bialej. Wlasnie koncze remont i mysle o wynajeciu bądź otwarciu kilku punktów (to sa cztery kondygnacje o lacznej pow 1000 m2. Marzy mi sie kamienica kulturalan, to np Blikle, ksiegarnia (najlepiej EMPIK), moze na pietrze szkola jezykowa, co o tym myslicie, moze ktos chce cos wynając ? M.

Marcin 06.12.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Empik nie sprzedaje licencji więc nie możesz otworzyć empiku. Zostaje Ci Kolporter :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.