Forum o artykule: Franczyzobiorcy już piorą 44

Stefania Girotti 16.08.2016 *.abvq210.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Super pomysł! Słyszałam, że biznes pralniczy to w wielu krajach dobrze rozwijający się biznes. Ostatnio dowiedziałam się o firmie Speed Queen (http://speedqueeninvestor.com/pl/), która inwestuje w wielu krajach i chcą także zainwestować w Polsce. Nie mam zbyt dużej wiedzy jeśli chodzi o biznes pralniczy i franczyzę, więc chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej na ten temat.

DawidPotul 18.08.2016 *.user-109-243-231-238.play-internet.pl

27

Ciekawa opcja na pierwszy biznes.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.