Forum do artykułu: Franczyzobiorcy już piorą

16.08.2016
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super pomysł! Słyszałam, że biznes pralniczy to w wielu krajach dobrze rozwijający się biznes. Ostatnio dowiedziałam się o firmie Speed Queen (http://speedqueeninvestor.com/pl/), która inwestuje w wielu krajach i chcą także zainwestować w Polsce. Nie mam zbyt dużej wiedzy jeśli chodzi o biznes pralniczy i franczyzę, więc chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej na ten temat.

18.08.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Ciekawa opcja na pierwszy biznes.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.