Forum o artykule: Pralnia: Czysty zysk 43

Stefania Girotti 16.08.2016 *.abvq210.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Bardzo ciekawy i przydatny artykuł! Chciałabym otworzyć pralnie samoobsługową (laundromat), ale właśnie pod postacią franczyzy. Natrafiłam nawet na amerykańską firmę, która chce inwestować w Polsce, Speed Queen (http://speedqueeninvestor.com/pl/). Podobno ma dobrą reputację. Plusem jest, że nie trzeba zatrudniać żadnych pracowników, bo bazuje to na klientach. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o branży pralniczej. Czy opłaca się ją zakładać w Polsce?

DawidPotul 18.08.2016 *.user-109-243-231-238.play-internet.pl

27

Ciekawy i pomocny artykuł.

olusty 19.04.2018 *.aejg84.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Bardzo dobre pytanie, i moim zdaniem super sprawa jesli cheszto zrobić w duzy miescie to nawet takie coś jak Extra Clean - usługi porządkowe sie utrzyma

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.