Forum do artykułu: Pralnia: Czysty zysk

16.08.2016
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo ciekawy i przydatny artykuł! Chciałabym otworzyć pralnie samoobsługową (laundromat), ale właśnie pod postacią franczyzy. Natrafiłam nawet na amerykańską firmę, która chce inwestować w Polsce, Speed Queen (http://speedqueeninvestor.com/pl/). Podobno ma dobrą reputację. Plusem jest, że nie trzeba zatrudniać żadnych pracowników, bo bazuje to na klientach. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o branży pralniczej. Czy opłaca się ją zakładać w Polsce?

18.08.2016
wypowiedzi: 27
*.play-internet.pl

Ciekawy i pomocny artykuł. 

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.