Forum do artykułu: Zarabiamy na nieruchomościach

19.08.2016
wypowiedzi: 100
*.static.edis.at

Na rynku nieruchomości można zarobić i jak pokazują perspektywy jeszcze długo nic w tym zakresie się nie zmieni. Prawda jest taka, że wciąż mamy mało mieszkań i dogonienie średniej europejskie zajmie nam trochę czasu. Warto szukać nieruchomości przede wszystkim w atrakcyjnych lokalizacjach, mimo, że są one często droższe. Sprawdźcie sobie chociażby mapę aktualnych inwestycji https://www.eurostyl.com.pl/mapainwestycji.html

23.08.2016
wypowiedź: 1
*.play-internet.pl

Według mnie jak najbardziej warto kupić w Lublinie nowe mieszkanie pod wynajem, osobiście widziałem że deweloper Orion z Lublina ma ciekawe mieszkania na sprzedaż, sam zobacz ma mieszkania sprzedaż lublin i przejrzyj ich ofertę, jeden z najlepszych deweloperów u nas na rynku w Lublinie !

25.08.2016
wypowiedź: 1
*.137.168.217-rev.hti.pl

Fajny artykuł, trochę podnosi na duchu, że własny biznes się jednak opłaca!

07.12.2016
wypowiedzi: 3
*.143.241.62

Opłaca się, opłaca. W zeszłym roku zainwestowałem w mieszkanie na Stary Mieście w Warszawie w systemie dobowym, o dziwo nawet w listopadzie miałem pełne obłożenie, kupuję teraz podobne. Jedyna, co musiałem zrobić, to strona internetowa (www.apartchopin.pl), dodanie oferty do booking.com oraz airbnb.com

07.12.2016
wypowiedzi: 3
*.143.241.62

Ja kupiłem mieszkanie na Starym Mieście w Warszawie, wychodzi ok. 8% zwrotu z inwestycji rocznie przy wynajmie dobowym.

18.12.2016
wypowiedzi: 9
*.dynamic.chello.pl

Oferty mieszkań deweloperskich robią sie coraz ciekawsze. Można znaleźć fajne mieszkanie w Krakowie i kupić je z pierwszej ręki. Warto porównać oferty różnych deweloperów przed taką inwestycją. 

30.01.2017
wypowiedzi: 137
*.play-internet.pl

Obecnie powstają w Łodzi Aparatmenty Zdrowie. Nowoczesny budynek oraz wysoki standard apartamentów, a także świetna lokalizacja (blisko centrum) sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania w Łodzi. Takie mieszkania można szybko wynająć. Jest więc to idealna inwestycja! Biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Jarzynowej 17B w Łodzi.

10.02.2017
wypowiedzi: 18
*.dynamic.gprs.plus.pl

Na nieruchomościach można zarobić, pod warunkiem, że wybierzemy je rozsądnie. Kupują mieszkanie należy zabrać z sobą specjalistę. To uchroni przed późniejszymi wydatkami na przeróbki i naprawy, bo nawet nowe mieszkania je mają. W Białymstoku polecam solidną firmę http://www.bialystok.przeglady-budowlane24.pl

28.02.2017
wypowiedź: 1
*.180.mirolan.pl

Warto intewstować w swój potencjał i realizować swoje plany i marzenia, i nie bać sie założyć własnej działalności. Ja na początku miałam problem ze znalezieniem lokum dla mojej firmy, ale biurowce kraków okazały sie strzałem w dziesiatkę. Wstepnie trzeba było ponieść koszty ale się opłacało.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.