Forum o artykule: Zarabiamy na nieruchomościach 20

Edyta Kamińska 25.08.2016 *.66.137.168.217-rev.hti.pl

1

Fajny artykuł, trochę podnosi na duchu, że własny biznes się jednak opłaca!

reza2810 07.12.2016 *.95.143.241.62

3

Opłaca się, opłaca. W zeszłym roku zainwestowałem w mieszkanie na Stary Mieście w Warszawie w systemie dobowym, o dziwo nawet w listopadzie miałem pełne obłożenie, kupuję teraz podobne. Jedyna, co musiałem zrobić, to strona internetowa (www.apartchopin.pl), dodanie oferty do booking.com oraz airbnb.com

nati 30.01.2017 *.user-94-254-163-93.play-internet.pl

193

Obecnie powstają w Łodzi Aparatmenty Zdrowie. Nowoczesny budynek oraz wysoki standard apartamentów, a także świetna lokalizacja (blisko centrum) sprawiają, że jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania w Łodzi. Takie mieszkania można szybko wynająć. Jest więc to idealna inwestycja! Biuro sprzedaży znajduje się przy ul. Jarzynowej 17B w Łodzi.

pawelklose 04.09.2017 *.client-109-130.prudnik.net.pl

2

Warto określić grupę docelową. Studentów wciąż przybywa, dlatego myślę, że mieszkania położone blisko uczelni są najlepszą opcją. 2,3-pokojowe mieszkanie, pokoje 2-osobowe to jak najbardziej opłacalna inwestycja.

Krosus 26.09.2017 *.81.190.123.12

5

Na nieruchomościach można zarabiać w różnoraki sposób - wynajmowanie to zaledwie jedna z możliwości. Mi udało się wykręcić niezły biznes kupująć nieruchomości na aukcjach komorniczych i przetargach. Ofert najczęściej szukam na stronie www.monitorurzedowy.pl - warto tam zaglądać, a jak ktoś poważnie podchodzi do tematu to wykupienie newslettera z ofertami będzie dobrym pomysłem.

Aurora 03.10.2017 *.5ac761ce.bb.sky.com

1

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.