Forum do artykułu: Imprezy przede wszystkim, sklep na dodatek

20.08.2016
wypowiedź: 1
*.218.148.159

Radomska Strefa Usmiechu Michala i Karoliny Banasiak to "strzal w dziesiatke". Na czym innym mamy sie skupic jak nie na naszych kochanych dzieciakach. Albo na wspanialych, jedynych w zyciu, niepowtarzalnych imprezach z calym arsenalem przygotowan, aksesorii, a przede wszystkim SERCA, jakie wkladaja Michal i Karolina, wlasciciele sklepu i organizatorzy imprez.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.