Forum do artykułu: Pieniądze w podczerwieni

27.08.2016
wypowiedzi: 16
*.ip4.greenlan.pl

Jest to jakieś rozwiązanie, ale dla domów wykończonych i wyposażonych w instalacje CO pozostaje jedynie szukanie lepszych ofert na opał. Zawsze można próbować zadzwonić do obecnego dostawcy lub poszukać innego np. przez portal http://www.gielda-paliw.com/ gdzie szybko zapytamy wielu dostawców o cenę.

15.09.2016
wypowiedzi: 6
*.ssp.dialog.net.pl

Z danych firmy Solarix.pl wynika, że ten rynek urośnie do 2020 o 80%.

06.04.2017
wypowiedzi: 34
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bardzo ciekawy artykuł, w pełni się z nim zgodzę. Obecnie jest coraz więcej ekologicznych źródeł energii i z czasem bedą one najpowszechniejsze. Jednym z takich źródeł jest podczerwień i fotowoltaika. 

20.04.2017
wypowiedzi: 55
*.98.67.52

Ekologia jest ważna, więc odkrywanie nowych źródeł energii się ceni.

10.11.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja bym proponował na przykład kominki kaflowe poznań. Tańsze w montażu i później w kosztach. Do tego ładne i efektywne. Myślę, że to lepsza opcja.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.