Forum o artykule: Kolejne przedszkole we franczyzie 28

Józek Waligóra 13.09.2016 *.user-94-254-225-63.play-internet.pl

19
Koszty nie sa małe, ale warto wejść w branżę przedszkoli - http://www.przedszkolembb.pl

Justyna Baran 09.06.2017 *.188-114-85-48.toofiber.pl

3

Zadowolona jestem z tego jak póki co idzie nam prowadzenie przedszkola w systemie franczyzy Fair Play – systemfairplay.pl. Jak się zabierałam za ten cały biznes i jak podpisywałam umowę to nie miałam absolutnie żadnego doświadczenia w prowadzeniu działalności. Także byłam totalnym nowicjuszem a mimo tego dałam radę się wszystkiego nauczyć. Bardzo mi pomógł sam franczyzodawca, przeprowadził przez szkolenia, pomógł przy rekrutacji pracowników itp. Ale gro rzeczy robiłam sama i wcale nie było to takie trudne ani straszne.

Cendris 05.07.2017 *.aejd218.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Nie wiem czy jest sens otwierać przedszkole we franczyzie i nie lepiej swoje. Zwłaszcza, że know how nie jest jakąś wielką tajemnicą i materiały edukacyjne można znaleźć nawet w sieci, chociażby tu: www.kubos.pl

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.