Forum do artykułu: Klub fitness: Wysportowany zysk

29.09.2016
wypowiedź: 1
*.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Najlepiej powierzyć otwarcie wyspecjalizowanej firmie i otrzymać gotowy produkt dobrej jakości np fitnessclinic.pl

02.04.2017
wypowiedź: 1
*.173.47.83.tesatnet.pl

Po otwarciu siłowni, warto się rozpromować na przeróżnych wyszukiwarkach sportowych takich jak ta https://zoptamo.com/pl/s-trening_personalny-c-pl-t-krakow . Jak i zrobić wizytówkę na google i zachęcać ludzi do pisania opinii

06.04.2017
wypowiedzi: 2
*.242.58.24

polecam

 

http://pozyczteraz24.pl

20.04.2017
wypowiedzi: 5
*.191.4.215

To był opłacalny biznes pare lat temu, teraz to już odgrzewany kotlet.

21.04.2017
wypowiedzi: 4
*.ipv4.supernova.orange.pl

Siłownia fajnie, ale zalezy gdzie bo jeśli wokól jest ich pełno to nie ma co liczyć na cuda

26.04.2017
wypowiedzi: 41
*.83.30.203

Szanowni Państwo,

 

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia na dowolny cel

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

 

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

 

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

27.04.2017
wypowiedzi: 6
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

U mnie w mieście rynek silowni chyba się wysycił. Owszem, jest teraz moda na bycie fit, ale mamy tyle wielkich, sieciowych siłek, że mała (i nowa) siłownia ma naprawdę niewielkie szanse na wyrobienie sobie renomy i powodzenie.

23.06.2017
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli chodzi o trening na maszynie, świetny jest symulator kitesurfingu. Daje niezły wycisk i przy okazji można się nauczyć to robić to też jest świetną opcją. Tutaj trochę więcej o tym piszą i jest pokazane wszystko od a do z: http://kurs-kitesurfingu.pl/kursy-kitesurfingu 

21.07.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z tego co zauważyłem prawie każdy dystrybutor sprzętu sportowego posiada już takie wymyślne urządzenia w swojej ofercie. A na siłowniach dopiero pojawiają się te maszyny.  Najlepsze jest to że świetnie się na tym ćwiczy, dlatego chodzę tylko tam gdzie one są. :)

07.08.2017
wypowiedź: 1
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz dosyć opłacalne sa siłownie pod chmurką. U nas to coraz bardziej popularne. Każdy woli poćwiczyć pod gołym niebem niż na dusznej sali. Wg mnie to dobre jako rozwinięcie standardowej siłowni na lato. Przyciągnęłoby to jeszcze więcej klientów.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.