Forum do artykułu: AlmiDecor ratuje się franczyzą

30.09.2016
wypowiedzi: 48
*.rev.ndi.net.pl

Ostatnio wchodziłam na stronę Almi Decor i okazało się, że sklep działa ale tylko w formie internetowej. Fajnie bo lubiłam tam kupować ;) Czytałam o nich w tym artykule: http://maxmag.pl/kler-almi-decor-westwing-boconcept-porownanie-sklepow-dla-wnetrza-twojego-domu/ i stamtąd się dowiedziałam, że powrócili. Super.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.