Forum do artykułu: Kosmetyki z dofinansowaniem

25.10.2016
wypowiedź: 1
*.contabo.host

Problem z pracownikami? Tak sie sklada ze pracowalam w tej pseudo firmie. pietrowski to OSZUST, bajkopisarz. brak profesjonalizmu. nie dziwie sie ze nikt nie chce u niego pracowac. a po za tym kto chcialby stac caly dzien i nie obsluzyc zadnego klienta? tych kosmetykow nikt nie chce kupowac bo sa kiepskiej jakosci i uczulaja. Nie polecam

10.08.2017
wypowiedzi: 107
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A masz na to potwierdzenie? Może warto to gdzieś zgłosić?

11.08.2017
wypowiedzi: 62
*.dynamic.gprs.plus.pl

nie wiedziałam że na kosmetyki jest dofinansowanie. Gdzie się można zgłosić bo jabardzo chętnie :)

22.08.2017
wypowiedzi: 107
*.dynamic.gprs.plus.pl

Tylko tu chodzi o biznes. Tak po prostu dofinansowania nie dostaniesz.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.