Forum do artykułu: Raport o rynku franczyzy 2015

26.10.2016
wypowiedzi: 15
*.internetunion.pl

Jak wygląda franczyza w Grupie Muszkieterów? Wspomagają na początku we wszystkim?

30.10.2016
wypowiedzi: 32
*.adsl.inetia.pl

Pomagają ale Ty także musisz pomagać innym. Bardzo fajny model biznesowy. Pewnie nie wszędzie jest tak kolorowo ale z tego co się od niedawna tym interesuję to jest to chyba najlepsza oferta franczyzowa

03.11.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Dobrze by było , gdyby w raporcie były pokazane też ceny najmów oraz , które biznesy najczęściej ponosiły porażkę 

06.11.2016
wypowiedzi: 28
*.bielawa.vectranet.pl

W jakim sensie pomagać innym Dawidzborowski?  Ogólnie to również inetersuje mnie szeroko pojęty temat biznesu, ale co takiego wyróżnia tych Muszkieterów i ich ofertę biznesową?

07.11.2016
wypowiedzi: 15
*.centertel.pl

chyba chodzi o to, że pomagasz innym wchodzącym we franczyzę i również ich wspierasz, tak jak na początku, ktoś pomagał Tobie. bardzo prospołeczne podejście

10.11.2016
wypowiedzi: 28
*.internetunion.pl

Myślałem, że coś na zasadzie pracy dla całej Grupy, czyli otrzymywanie jakiś zadań do wykoniania każdego tygodnia np :) Poczytałem trochę o ich szkoleniach i z tego co się dowiedziałem to one dopiero są genialnym podejściem do tematu. Nie szkolą typowych "Panów w krawatach" a pokazują jak paraca wygląda nawet na niższych szczeblach. 

10.11.2016
wypowiedzi: 32
*.adsl.inetia.pl

Każdy franczyzobiorca na czymś się dorobił i na czymś się zna. W grupie muszkieterów poświęcasz 1/3 swojego czasu na pracę dla innych. Zakładając, że jesteś kierowcą to robisz za kierowcę. Grafik pewnie pracuje nad gazetkami, reklamami itp. Mi się bardzo podoba ta idea

25.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Ciekawe, czy ten raport obejmować będzie również te podmioty, które splajtowały. Inwestorzy muszą mieć informacje nie tylko o tym co działa, ale również o tym co się nie sprawdziło.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.