Forum do artykułu: Biznes dla zamożnych

28.10.2016
wypowiedzi: 15
*.internetunion.pl

Chciałbym również zainwestować w taki biznes i ciekaw jestem jak to wygląda od strony zaopatrzenia np? Jak z modelem franczyzowym i prowizjami dla Grupy wygląda sprawa?

30.10.2016
wypowiedzi: 32
*.adsl.inetia.pl

W każdym modelu będzie inaczej. Najlepiej dowiedz się bezpośrednio u franczyzodawcy, którym jestes zainteresowany.

31.10.2016
wypowiedzi: 44
*.centertel.pl

Myślę, że jak ktoś ma dobre finanse to ma też szerokie perspektywy. PRzykładowo można sprzedawać diamenty w ramach MLM-u lub biżuterie w ramach franczyzy.

02.11.2016
wypowiedzi: 15
*.internetunion.pl

Ja jestem bardzo zainteresowany branżą spożywczą, bo w innych ciężej o klienta, a taki market to duża ilość klientów. Ci Muszkieterowie podobno bardzo dobrze przygotowywują od strony merytorycznej, szkolenia, itd.

06.11.2016
wypowiedzi: 15
*.internetia.net.pl

gdzieś słysząłem, że przed otwarciem jest ponad rok kursów, szkoleń itd...

07.11.2016
wypowiedzi: 28
*.internetunion.pl

Ciekawe jak te szkolenia wyglądają. Z tego co się orientuję to jest to Grupa prężnie działająca we Francji, kilka tysięcy sklepów. I teraz pytanie, czy te szkolenia w Polsce czy za granicą sie odbywają?

07.11.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Tak, wydaje mi się, że ten biznes jest bardzo ciekawy.

10.11.2016
wypowiedzi: 32
*.adsl.inetia.pl

Te szkolenia odbywają się głównie w innych sklepach muszkieterów. Chodzi o przygotowanie praktyczne do biznesu

12.11.2016
wypowiedzi: 15
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

i to jest właśnie podejściem po co siedzieć na nudnych teoretycznych szkoleniach, z których i tak większośći nie rozumiemy, skoro najważniejsze jest zdoobycie doświadczenia i umiejetności pracy z ludźmi.

13.11.2016
wypowiedzi: 32
*.adsl.inetia.pl

znaczy wiesz - ja nie jestem żadnym ekspertem ale tak jest z tego co słyszałem. Na pewno szkolenia teoretyczne też są ale jest ich znacznie mniej. Wiedza teoretyczna też jest bardzo ważna.

13.11.2016
wypowiedzi: 32
*.adsl.inetia.pl

A ktoś wie dokładnie jaki jest koszt takiej myjni przy sklepie? Wiem, że np koszt intermarche to około 400 tys PLN - ile trzeba dodatkowo dołożyć aby taką myjnie mieć przy sklepie?

16.11.2016
wypowiedzi: 28
*.internetunion.pl

Co do tych szkoleń to teoria i praktyka są przeplatane, przynajmniej tylko udało mi się dowiedzieć. Rozwiązanie super, bo możemy Naszą teoretyczną wiedze szybko sprawdzić w praktyce nie czekając niewiadomo ilu miesięcy i zapominając po drodzę połowy rzeczy.

16.11.2016
wypowiedzi: 28
*.internetunion.pl

Co do myjni to pewnie jeszcze raz tyle, ale na początku najlepiej skupić się na samym sklepie. Zobaczyć jak Nam idzie, ogarnąć wszystkie formalności, dostawy, a potem zacząć myśleć o rozwoju. Tak mi się przynajmniej wydaje

30.12.2016
wypowiedzi: 88
*.centertel.pl

Intermarche to bardzo ciekawa firma.  Ciekawe jak radzą sobie z taką Biedronką.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.