Forum o artykule: Śląski interes Bricomarché 50

TomaszDz74 28.10.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

15
Jeśli jestem kawalerem to mam również taka samą możliwość podjęcia franczyzy jak małżeństwa od Grupy Muszkieterów ?

dawidzborowski 30.10.2016 *.178-37-151-96.adsl.inetia.pl

32

A co ma do tego Twój stan cywilny?

TomaszDz74 02.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

15

Podobno bardziej preferowane są małżeństwa. Nie wiem czy to prawda, a interesuje mnie temat, dlatego pytam :)

bohdan 06.11.2016 *.87-99-23-244.internetia.net.pl

16

Wydaje mi się, że wystarczy mieć odpowiednią kwotę i zabezpieczenie, któego wymagają, Żona nie jest wymagana :)

adamlas 06.11.2016 *.public-gprs392870.centertel.pl

15

to chyba byłaby w pewnym rodzaju dyskryminacja...rozumiem, że firma może i chce wspierać rodziny, ale z tego powodu prowadzi fundację i stawia place zabaw, ale chyba takie wymogi jak bycie w formalnym związku są jak za króla Ćwieczka, wątpie żeby to miało jakieś znaczenie :)

Wiktor66 07.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

29

Preferacja, a wymóg to jednak subtelna różnica, prawda? Pomijając już tą kwestię to interesuje mnie sprawa wkładu w taki biznes. Jest jakaś różnica w kapitale początkowym dla inter i bricomarche?

dawidzborowski 10.11.2016 *.37-128-72-170.adsl.inetia.pl

32

Preferowani są ludzie zdecydowani, którzy mają pieniądze a nie małżeństwa. Wiadomo, że wygodniej by było kierować biznesem z kimś jednak jeśli chcesz to robić samemu to na pewno nie będzie żadnego problemu.

Wiktor66 12.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

29

No tak zawsze wkład jest najważniejszy. W przypadku marketów budowlanych i spożywczych ten wkład początkowy jest taki sam ?

adamlas 12.11.2016 *.edm112.neoplus.adsl.tpnet.pl

15

dlatego napisałem - wątpię żeby to miało znaczenie, nie powinno się wierzyć plotkom - może to być jedynie element, na który zwraca się uwagę w rekrutacji. Warto, myśląc o takim biznesie,sprawdzać dokładnie ofertę w docelowym miejscu, platformie internetowej lub u profesjonalnego doradcy danej marki

dawidzborowski 13.11.2016 *.37-128-72-170.adsl.inetia.pl

32

>>Wiktor66
z tego co wiem to ten wkład to jest po prostu 20% inwestycji i np w przypadku sklepów intermarche to wychodzi coś koło 400 tys.

>>adamlas
Ja wolę się dowiadywać na własną rękę a nie u doradcy oficjalnego - wiadomo, że ktoś taki ma na celu zwerbowanie nas. Warto dowiedzieć się wszędzie i zweryfikować wszystkie informacje.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.