Forum o artykule: Muszkieterowie mają plany do 2020 roku 131

adamlas 07.11.2016 *.public-gprs391482.centertel.pl

15
wygląda na to, że ta grupa jest godna zaufania, skoro chce tyle inwestować na polskim rynku i to w tak krótkim, jak dla rozwoju sieci sklepów czasie

Wiktor66 10.11.2016 *.host-12-117.internetunion.pl

29

We Francji mają naprawdę dobrą renomę i bardzo dużo sklepów, W Polsce też pojawia się ich coraz więcej. Według mnie plusem tej Grupy są nie tylko markety spożywcze dobrze zaopatrzone, ale także budowlane i stacje benzynowe z konkurencyjnymi cenami

dawidzborowski 10.11.2016 *.37-128-72-170.adsl.inetia.pl

32

Z biedronką nie ma co konkurować. To zupełnie inny model i mimo, że to też spożywka to założenia są całkowicie inne. A co do grupy muszkieterów to budowlanka i spożywka jak najbardziej przemawia do mnie bo często się z tym spotykam ale stacja paliw może być jeszcze ciekawszym rozwiązaniem ze względu na to, że w polsce jeszcze ich prawie nie ma z tego co zdążyłem zauważyć

bohdan 12.01.2017 *.87-99-23-244.internetia.net.pl

16

na konkurencyjnej walce zyskują jedynie klienci, więc my wszyscy.

Wiktor66 14.01.2017 *.178235146042.dynamic-zab-01.vectranet.pl

29

Intermarche ma ten duży plus, że mają u siebie produkty marek niedostępnych nigdzie indziej i są do rzeczy naprawdę dobrej jakości

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.