Forum do artykułu: Jak zarobić na antykach

14.11.2016
wypowiedź: 1
*.services.oktawave.com

Skoro już wiadomo jak kupić antyk czy dzieło sztuki, to może warto się jeszcze zastanowić, jak je sprzedać? Bo chyba o to chodzi w inwestycji. A wcześniej czy później każdy kolekcjoner będzie sobie musiał opowiedzieć na takie pytanie: http://numarte.com/news/articles/jak-sprzedac-dzielo-sztuki-zestaw-podstawowych-zasad

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.