Forum o artykule: Marka bogatsza o siedem biur 22

Henry Sakowski 02.12.2016 *.c-24-14-43-100.hsd1.il.comcast.net

1
Pani Ewa Zbrzezna wprowadza w blad czytelnikow. Re/Max weszlo do Polski w 2007 roku co mozna sprawdzic nawet w archiwach pana firmy.Panstwo Zbrzezni byli jednymi z pierwszych wlascicieli biur Re/Max w Polsce (jak tez p. Ewa Dziedzic) ale nie pierwszymi , zanim odkupili prawa do regionow od poprzednich wlascicieli.Jestem jednym z orginalnych wspolwlascicieli RE/MAX POLAND i pierwszym generalnym dyrektorem RE/MAX w Polsce.Kontrakt Sprzedazy Franczyzy RE/MAX na Polske podpisywalem 15.11.2006 w Toronto. Henry Sakowski

BiznesInferno 27.02.2018 *.unn-185-180-15-219.10gbps.io

8

To może być bardzo ciekawa inwestycja. Moim zdaniem konkurencja na tym rynku jest już gigantyczna. Raczej dla doświadczonych graczy.

___________________________

Licencjacka praca z administracji

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.