Forum o artykule: Grill w nowym wydaniu 169

jan157 07.12.2016 *.78.10.209.135

1
ten cały morzycki to zwykły głupek i przygłup.Ą Ę bułkę przez bibułkę a do tego jeszcze oszust który swoim pracownikom pensji nie płacił a te jego wspaniałe grille to już przeszłosc jedna wielka klapa.

andrzejbike00 10.03.2017 *.78.10.209.135

1

zgadzam się z p.Janem te grille to były tylko po to żeby jak najwięcej ludzi wycyckać to zwykły pajac,menda i oszust,tak więc ludzie uważajcie na niego.Ale teraz to już podobno jest zwykłym żulem i menelem,który tanie wina z kompanami spija koło biedronki,Ot i to cała prawda o tym mozyckim czy jak mu tam.

-

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.